reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
czesc dziewczyny,
tęskniłyście?
nie miałam interentu a UPC dopiero jak postraszyłam zerwaniem umowy z ich winy to raczyli naprawić,a specjalistów było wielu.... jak to w takich przypadkach bywa.

za dziewczyny nierozpakowane niezmiennie trzymam kciuki!
w wawie tez pogoda średnia. bezdeszczu ,ale chłodno.
mój Ksawery jest mega kochany!
jak mnie boli głowa od 2 dni to szok,aż mi się wymiotować chce.
Cytryna moja mam przyjeżdża jutro.
Ullana ja Cię proszę o tą niezwykłą historię porodową. nie mogę się doczekać.
aaaa Kartagina może jeszcze konsultuj Agę z innym lekarzem. i co to znaczy pieluchować dzieci????:zawstydzona/y:
 
PolaTola-termin @ na jutro a według usg 25 maj .Ja już stracilam nadzieje ,ze cos się może zacząć ,teraz tylko czekam na 29 maja bo ide do szpitala bo na moja mala to pewnie innego sposobu nie ma by wyszla :no:tylko indukcja :no:. Powiem szczerze ,ze już nawet czasami jestem na nia zla ,ze jest takim leniwcem i siedzi w tym moim brzuchalu zamiast w mamusi ramionach .
 
Ostatnia edycja:
Framama mnie od ciśnienia też bolała ostatnie dwa dni. Koszmar.

Rysia super datę udało ci się ustrzelić. Jaki stan zapalny?

Evi doczekasz się ;-)
 
no to witam sie i ja

pierwsza nieprzespana noc od urodzenia maluchow :( Nie wiem czy to po tym szczepieniu czy od czegos innego Tomek strasznie marudny, marudzil do 2, a potem jak juz on sie uspokoil to zaczela Iza...i tak do rana....echhhhh

U nas u Izy okazala sie ciemieniucha na tych brwiach, narazie dalej sie nie pojawia.

Tomek od wczoraj ma zaklejony pępek, bo zaczął niebezpiecznie wyłazic na wierzch, wiec na wszelki wypadek zeby nie bylo przepukliny zostal zaklejony.

Framama-pieluchowanie to wkladanie dodatkowej pieluchy w moim przypadku flanelowej, zeby dziecko mialo szeroko rozlozone nogi jak żabka. U nas po usg bioderek Tomek ma caly czas dodatkowa pieluche. Izie zakladam czasami, bo z jej biodrami dobrze.

Wam moge sie pożalic...jestem strasznie zmeczona sytuacja, w ktorej sie znalazlam...ciagla obecnoscia tesciowej. Jestem jej bardzo wdzieczna za pomoc, ale męczy mnie fakt, ze ona codziennie jest(oprocz weekendow), ze nie mam innego wyjscia. Ania staje sie coraz bardziej rozpieszczona, nie slucha sie. Poza tym juz 2 osoby stwierdzily, ze jest coraz bardziej okrągla (grubiutka). Rozmawialam z tesciowa na ten temat, bo to ona na spacerach karmi ja ciagle slodkimi bulkami, zeby zamiast bulek braly jakies owoce. Nie chce zeby moja corcia miala taki problem jak ja przez cale zycie....jestm grubas. Po wczorajszej rozmowie mialam nadzieje ze do babci cos dotarlo i wiecie co dzis przyniosla dla Anusi....rogaliki.....no kur............ nic nie dotarlo. |I najgorsze jest to ze nawet pokłócic sie nie moge bo jestem skazana na babci pomoc. życieeeeeeeeeeeeeee
 
Ostatnia edycja:
Rysia super datę udało ci się ustrzelić. Jaki stan zapalny?

Tak do końca to nie wiem, wskaźnik CRP miał podniesiony na badaniach no i pani doktor stwierdziła, że dziecko za szybko oddycha i trzeba antybiotyk podać.
I pochwalę się: nie pękłam, ani mnie nie nacięli :-D więc i bez szycia się obeszło. Całość zajęła 2 godziny 35 minut:-D
 
Witaj Rysia, a się zastanawiałam co z Tobą, czy jakieś powikłania Cię przypadkiem nie dopadły, dobrze że nie :) opisz poród ja znajdziesz chwilę, ciekawa jestem czy z cukrzycą to jakieś dodatki specjalne są :)
 
Witam sie z pochmurnej Warszawy,

Nierozpakowane, a może spróbujcie włączyć fajna muzykę i potańczcie sobie dla relaksu,przy okazji bioderka rozruszacie, u mnie chyba to troche pomoglo
Dodatkowo obejrzałam z mężem 2mecze, na których dostałam masaż nóżek,od stóp po uda i chyba mi sie oksytocyna wydzieliła i ruszyło!

Trzymam za was kciuki!

Framama a jak rodzeństwo się dogaduje?
 
Dzień dobry :-)
Rysia cały dzień wczoraj o Tobie myślałam, bo nie wiedziałam co z Tobą.. nie wiem czy przeoczyłam na forum czy po prostu nic nie pisałaś, że zaczynasz rodzić ?? :D Bartuś- śliczny :-)
Czy mi się wydaje czy tylko z nierozpakowanych zostałam ja, polatola, gniecha i evi ???
 
reklama
kartagina He he he optymistyka jesteś jak myślisz, że chłop wymyślił, że wyjdzie do knajpy a nie sprosi towarzystwo do domu;-) Wymyśliłam i zorganizowałam to ja :-p On miał tylko gości pozapraszać a i tak do połowy ja dzwoniłam, bo on nie ma samozaparcia jak tylko ktoś raz nie odbierze to odpuszcza.

U nas z karmieniem coraz lepiej. Ale jeszcze strupy są i trochę bólu też jest, ale coraz mniej zaciskam zębory.

Do dwupaków: ja urodziłam 5 dni po terminie jak: pojechałam do hipermarketu po sandałki dla synka, na wieczór zaprosiłam znajomych z pracy a jak poszli o 21 to łyknęłam łyżkę oleju rycynowego. Taki mój przepis, ale myślę, że byłam już nieźle gotowa do rodzenia...
 
Do góry