reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Zapominajka, a pasztety warzywne? Albo pasty do chleba na bazie warzyw? Mnóstwo jest świetnych przepisów i wykonanie takiego cuda nie zajmuje dużo czasu!

Na razie odrzuciłam pasty sojowe - uczulają i groszkową - bo miała czosnek i Ptysia mleka nie chciała.
Powoli testuję co mogę, a co nie :tak:

Noelle super!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zapominajka, nie masz łatwo, oj nie masz. Wiele kobiet by się już poddało z KP, więc chylę czoła :tak:
 
a ja dziewczyny jem to co jadlam przedtem. nawet słodycze i dziś batonika( mam nadzieje że nie wysypie malego). no nie jadam tylko produktow wzdymających.
Pola trzymam&&&&&
 
Na pichcenie chwilowo brak mi czasu, ale ogarnę się.

Cytryna ja jestem bliska mówiąc szczerze.Postanowiłam wytrwać choć do 3 miesiąca. Zobaczymy...
 
Larcia to ssak :dry: cały dzień dokazuje, krzyczy niczym śpiewaczka operowa próbuje ssać wszystko (oprócz mojego cycka... tym to od razu pluje) i za nic nie chce dziś spać... Wiem że ma gazy i ją męczą no ale nie spała nic od 16:00 ... cały czas tyłko skłik skłik ...
 
A moja w ogóle nie płacze mało kiedy słyszę jej płacz. Jak piskle sobie tak kwiczy cichutko ale nie ze się wydziera ; ))) dzisiaj nie spala cały dzień takim ciągiem więc mam nadzieję ze noc będzie malinowa ;) tzn w dzień miała raz na jakiś czas drzemki 5, 10 minutowe i to wszystko. Leżała sobie spokojnie w lozeczku i patrzyła w karuzele ;)
 
PolaTola-juz pewnie jestes w jednopaku...a jesli jeszcze nie to trzymam kciuki

Czytam Was, ale weny na pisanie jakos brak. Jutro pakujemy sie w samochod i na weekend uciekamy do moich rodzicow na wioske....musze odpoczac od tesciowej choc kilka dni, bo inaczej nie wytrzymam i wybuchne.....
Wrocimy w sobote chyba to sie odezwe.

Cytrynko-powiedz jak wbic do swego durnego łba, ze czas zmienic zycie i schudnąć.... Najgorsze jest to, ze moj małż nie lubi warzyw i gotowanego mieska....tylko smazoneeeeeeeeeeeeeeee...i kto ma mnie wspierac?????
 
moja dziś od 16 je, robi wielkie kupy, płacze, pierdzi, beka, znowu je, płacze i wali kupy ... Jakieś błędne koło ... Mogła by już spać iść może?
 
reklama
Elajar, ze smażonym to nie problem, o ile nie jest to świnia i mięso jest BEZ panierki. Gorzrj z tym, że warzyw nie lubi. Jakie jest skłonny zjeść? Co jadacie do obiadu spośród wsrzyw?
 
Do góry