reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mdła nawet nie próbowałam ich wyciskać :no:;-) wiem, że nie wolno. Tylko do dziś była ta pierś tylko nabrzmiała a rano zauważyłam, że robi się czerwona .... i właśnie tym się martwię. Nooo i mam nadzieję, że ta soda pomoże ... ale jak się będzie pogarszało to pójdę do lekarza.
 
reklama
Noelle jako, że jesteś położną to może spotkałaś się z nabrzmiałymi piersiami u maluszków???
kiedy trzeba iść z tym do lekarza???

Niby norma.Tak jak krwista wydzielna z pochwy u dziewczynek.Wszystko to hormony . Z tego xo ja wiem to nic sie nie powinno z tym robic samo po paru tygodniach powinno minac.
 
Hej,

Moje dzieciątko też ma nabrzmiale cycuszki,ale niby to samo zniknie..może też spróbuje tej sody.

Ja szczepie też 5w1 i pneumokoki,zastanawiam sie jeszcze nad meningo..
 
No wlasnie mialam pisac,ze w Pl nic mi nie kazano robic az samo zniknie.A tu mi z ta soda dala recepte.W kazdym razie szybko zniknelo.Takze tylko pisze co wiem :-)
 
Coś sie zdublował post..

Noelle,przy okazji zapytam, ty z powołania zostałaś położną,bo to chyba ciężki zawód,moje położne podczas porodu były strasznie pokopane..
 
No ja niby wiem, że nie trzeba nic robić z tymi cycuszkami ale mnie zaniepokoiło to, że zrobiła się czerwona :/ myślę też, że te okłady z sody nie zaszkodzą ;-)
 
Dzięki kobitki za odpowiedz. U nas zalecane szczepienia są równo w 2 miesiące po urodzeniu (6+pneumokoki+ Rota ), a ze ja chce szybciej do polski jechać,to martwilam sie,ze moze 7 tygodni to za wcześnie. Ale skoro w Polsce na taki właśnie termin umawiają,to już sie nie martwię, tylko idę za miesiąc szczepic i wsiadam w samolot!:-) Kupiłam już nawet na podróż nosidelko baby Bjorn a dla starszego mam smycz ( bo ucieka). Nie mogę sie doczekac!

który model nosidełka kupiłaś George bo się własnie przymierzam:) jak oceniasz?:)
 
reklama
Moja nie ma nabrzmiałych, ale wiem od położnej, że to samo znika, a jest spowodowane naszymi własnymi hormonami. To u chłopców też się zdarza. A u dziewczynek może być dodatkowo krew z pipki.

edit: a, druga strona i Noelle o tym pisała:sorry:
 
Do góry