reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Sembo ale to jest antybiotyk w kroplach do oka się wpuszcza.
u nas też testujemy smoki.
na razie był MAM,AVENT, NUK,LOVI i ten Lovi to już najbardziej.
dziś kupiłam zupełnie inny.zobaczymy, jak nie to się poddaje.
a szkoda bo to fajny "korek" dla Malizny
 
reklama
Ania Nuka mietosi, a Adaś na Aventach i Nukach jechał. Kupiłam pare dni temu Tommi Tippi,bo takie śliczne i w pudeleczku od razu, a to szajs taki krótki,ze wypada jej od razu z paszczorka.
A propos Nuka,to polecam ich chusteczki do pupy, mocne, mokre i opakowanie mega.
 
ja w ogóle straciłam apetyt po porodzie, mogę żyć na muesli, rybach i kanapkach z pasztetem, odrzuciło mnie od mięsa, nawet od słodyczy ...
Poza tym piersi mam obolałe, a dokładnie sutki, jakby takie mega wyschnięte :( smaruje lanoliną ale dalej boli :(
 
cześć dziewczyny!


WIELKIE DZIĘKI za słowa "wsparcia" odnośnie karmienia i w sumie chyba rzeczywiście w kupie raźniej:-)

ta pogoda to już chyba wariuje na całego:baffled: czy nie może być przynajmniej jeden tydzień normalny? a tu ciągle ulewy, burze i pochmurno..:dry:



Cześć :)

Mam pytanko jak czesto czyscicie nosek swoim maluchom ???? Czy jak widzicie potrzebe czy zapobiegawczo codziennie ?

ja czyszczę tylko jak coś w nosku się pojawi, wtedy wkraplam sól fizjologiczną i wyciągam aspiratorem Firda to co zalega.. a normalnie nie czyszczę an noska ani uszu...

jeśli chodzi o smoczka to używam Aventu i jest ok:-)
 
Dzięki za odpowiedzi w sprawie noska :) Ja właśnie też czyszcze tylko jak coś się pojawi i tak sie własnie zastanawialam czy nie za rzadko ale nie chciałam maltretować dziecka :)

U nas od jutra zapowiadają całkiem ładniutką pogodę yupi :-) mam nadzieję, że nic sie nie zmieni i wkońcu sie naspacerujemy :)

A czy któraś z Was miała skierowanie do przychodni retinopati po naświetlaniu dziecka przez żółtaczke w szpitalu ??
Też bym chciała się dostać do grupy fb ale postaram sie najpierw tutaj bardziej zadomowić :-)
 
A czy któraś z Was miała skierowanie do przychodni retinopati po naświetlaniu dziecka przez żółtaczke w szpitalu ??
Też bym chciała się dostać do grupy fb ale postaram sie najpierw tutaj bardziej zadomowić :-)

hejka
ja jezdzilam z blizniakami do poradni retinopatii...badanie koszmarne, ale na szczescie wszystko dobrze i juz wiecej tam nie pojedziemy

smoczek-u nas NUK, |Tomek troche ciąga, Iza pluje....a Ania do dzis do spania bierze jeszcze i za nic w swiecie nie chce oddac

Mdła-moje dzieci jedza tez strasznie duzo i łapczywie i Iza wymiotuje buzia i nosem, Tomek ulewa z buzi po trochu. No ale waga rosnie, wiec bez paniki.

U nas mleko mm, wiec problemow z karmieniem brak...

Brakuje mi czasu na BB, zagladam codziennie, poczytam i nawet pisac sie nie chce. Poza tym nie mam o czym za bardzo....
 
Hej dziewczyny

Nie bylo mnie kilka dni bo czasu na bb brak... musze się usmiechnac do Marciosz o podanie info odnosnie FB ;-)

Widzę że posłuchałyście mnie i kupiłyście LOVI Prolactis ;-) Fajny jest coooo....;-) Gdyby nie on to przy tym nawale mlecznym co mialam peklyby mi chyba cycki :baffled:

Miałam jeszcze coś napisać ale oczywiście właśnie w tym momencie królewicz się obudził i już stęka :/
Napisza tylko szybko że dziś idziemy na szczepienie :szok: zobaczymy co będzie po ...
 
Martamm z Mloda bylismy w poradni retinopatii i rzeczywiscie badanie srednio przyjemne.Baba w dodatku opryskliwa byla.Trzeba zakropic oczka,odczekac(10minut?) i sprawzaja czy wszystko ok.Takze bez strachow.I dzwon szybko bo i tak pewnie termin bedzie za pare miesiecy....:baffled:

Dziewczyny za kazdym razem przystawiacie dzidziole do obu piersi? Malizna sie zawsze najada jedna.W dodatku nie sciaga calosci raczej(kiedys z ciekawosci po karmieniu odciagnelam jeszcze ponad 30ml) a rosnie jak dzika.Najmniejsze ubranka juz 2 tygodnie w pudelku w piwnicy...:szok: Takze o to czy sie najada raczej sie nie martwie.Smieje sie tylko,ze to pierwsze niemowle kp,o ktorym polozna stwierdzila zeby "oszukiwac ja smoczkiem" :-D Codziennie wieczorem od 18 do 22:30 okolo wisi na cycu z przerwa jedynie na odbicie.I moze ona tylko ma silniejszy odruch ssania wieczorami?To ja bym ja tym smoczkiem przytkala.Tylko mam podobne juz podejscie do Zapo bo tych smoczkow pare wyprobowalysmy...Ale zaraz zamowie MAM.Sprobowac warto chyba :-) Takze dzieki.

Aska a ja mialam pytac czy kuracja z soda pomogla?Nic sie nie skarzylas wiecej na te piersi u Malutkiej wiec mam nadzieje ze tak? Gdzies byl watek z babcinymi sposobami.Mozna by wtedy wpisac :-D
 
reklama
Cześć
Mdła ja ciekawa jestem czy niemowlaki w ogóle da się oszukać.bto cwanizny małe są.
Mnie nocka masakra. Prysia ani myślała spać. Narozmowy ją wzięło. A jak zaczęłam przysypiać to był ryk.
A i ona ma dni wiszenia na cycku. Ja smoka odpuszczę chyba. Nie chce to nie
 
Do góry