reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe brzuszki :)

Przy Oliwii przytylam lacznie 11 kg a na tym etapie (czyli 16 tyd) mialam juz 3 kg na plusie. Ale teraz startowalam z pulapu 59 kg a wtedy 54. Mam nadzieje ze więcej niz 70 kg nie bede miec :)
 
reklama
Super brzuszki dziewczyny :) I niech ktoś powie że to nie jest sexi :p
U mnie ostatnio było +4kg , teraz pewnie już trochę więcej, ale nie ważę się jak mnie położna nie zmusi, bo po co :) O sylwetkę będę się martwiła jak urodzę ;)
 
najgorszy temat na świecie WAGA:-D
ja strasznie się przejmuje bo do szczupłych nie należę z Polcią przytyłam 27 kilo:szok: i nie wyobrażam sobie teraz tyle przytyć.
Ostatnio znalazłam moją starą kartę ciąży i jak zaszłam ważyłam o wiele mniej niż teraz. Teraz przed ciążą dużo schudłam bo 15 kilo i kosztowało mnie to mega wysiłku, a teraz wiadomo przybieram:-(No i jak mam wejść na wagę u położnej to spać nie mogę buuu
 
Jak widać nie ma reguły ja też nie za dużo niby zdrowo a żelazo biorę bo spadło. .. ob kochane zdrowie nam i naszym maluszkom dopisywalo resztę zgubimy na letnich spacerach :)
 
reklama
Ja jem różnie. Trochę zdrowego żarcia i trochę śmieci, bo nie umiem ich sobie odmówić.
+2 kg póki co.
Ale widzę po sobie, że się otłuszczam. Cellulit mi strasznie widać na udach. :-(
 
Do góry