reklama

Majowe Mamy 2016

Dziecko ma głowę na dole-tak stwierdzili na połówkowych i podobno raczej się nie odwróci już, więc ok.
Lody mam w lodówce :-) 2 pudełka! Na w razie czego.
Sex mam jak zawołam :-) poprzednie ciąże też nam służyły, więc jak nie ma zagrożonej to chyba endorfiny działają korzystnie ? :-)
Chciałam dać stolarzowi komodę do malowania- piękna drewniana, ale kolor przecieranego drewna mnie już zmęczył po 19 latach; Niestety nikomu się nie chciało z okolicznych stolarzy malować, a jak jeden w końcu wycedził "na zniechęcenie" chyba 400 zł za m2 to sobie dziś sama pomalowałam. Zostały tylko półki 3 do farbnięcia.
 
reklama
Maui - nie boisz się malować w ciąży?
ja się zastanawiam nad malowaniem pokoiku, ale nie wiem czy to nieszkodliwe.


34bwugpj9wqy8no2.png
 
poszłam po loda na patyczku do sklepu niestety mnie nie zaspokoil :d mowie do męża- a zobacz może jakieś lody jednak są w zamrazalniku a tam połowa pojemniczka Cafe latte :) no i pochłonęłam wszystko :D :D a mały jak bryka :)
 
Maui moja córcia tez miala główkę na dole w 20 tyg teraz jestem w 22 wczoraj miałam połówkowe i mala jest ułożona miednicowo. A tak w ogóle to ostatnio bardzo boli mnie kręgosłup i aż dech zatyka mi w piersiach
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry