reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jejku jak cudownie się czyta to co napisałaś. Jednak parę lat śledziliśmy wszyscy Wasza historie i tak się cieszę że w końcu nadszedł happy end. Gratuluję Wam bardzo serdecznie. Maleńka cudowna
 
reklama
@Jetkaa dzisiaj weszłam po miesiącach na forum i tutaj takie cudowne wieści! 🥰 Gratuluje z całego serduszka!!! 😘😘😘 Mała śliczna 😁 Trzymajcie się w zdrowiu 😉
 
Cześć dziewczyny, chce się tylko pochwalić i zakończyć nasza historie.
Rozalka ma się swietnie. Wynagrodza nam wszystko.ale nie zapomnieliśmy o Oskim. Boskim Oskim. Jest i będzie na zawsze w naszych sercach. Rana jaka pozostała po jego odejściu nigdy się nie zagoi. Nadal boli tak samo.. Minęło 3lata od tragicznego telefonu.. Niby tak dawno a wszystko czuje tak intensywnie jak by to było nie tak dawno.. Czasami mi się śni. W tedy tęsknota jest jeszcze gorsza.. Często myślę o tym co się działo w szpitalu.. Jak ja dałam rady. Jak syn dał rady.. Starszak często pyta o oskiego. Boi się że zapomni.. Lubi oglądać bajkę coco. Bo tak sobie wyobraża śmierć. To wszystko była ogromną lekcja życia. Miłości. Wiary i wytrwałości. Patrząc na Rozalke doceniamy każdy dzień ten gorszy i ten lepszy.. Gdy ma kolki, czy płacze w nocy nie narzekam.. Bo to co jest teraz to bajka. Dziękuję codziennie Bogu za moje dzieci.. I wierzę że spotkamy się wszyscy w niebie i do tego będę dążyć
Snapchat-862278654.jpg
Snapchat-1075467266.jpg
 
Do góry