reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

To Ty musisz sama zdecydowac czy chcesz jezdzic i jestes w stanie jezdzic
Czy pojedziesz z kims jako pasazer czy autobusem to jak bedzie mialo sie cos zrobic to wtedy tez moze sie zrobic. Ja jezdzilam w poprzednich ciazach i teraz tez nie bede rezygnowac a jezdze tam gdzie musze a jak nie ma takiej koniecznosci to siedze na dupce;);):):)
 
reklama
Moj maluch tak bryka ze momentami boli jak nozki prostuje;)
W których miejscach na brzuchu czujesz ruchy? Ja już świra dostaje, bo ciągle widzę górki trochę nad pępkiem i martwię się, że mój mały nie rusza nogami, bo kopniaki powinny być chyba już trochę wyżej. Poza tym nie są mocne raczej delikatne i głównie takie jakby się powoli rozciągał i robią się małe górki.

3jgxskjosc311c31.png
 
Ostatnia edycja:
Będę prowadzić do samego końca, nie mam innego wyjścia, ale nawet jakbym miała, to i tak pewnie bym nie rezygnowała. To zależy od twojego samopoczucia i jak pewnie czujesz się za kierownicą.
 
Link do: Gosika88 ja tez chce prowadzic do konca:) chyba ze brzuszek bedzie za duzy to nie, to moj mnie będzie wozil. Teraz tez jak spadnie za duzo sniegu to on mnie wozi np po lekarzach bo on ma wprawe w jezdzie w ciezkich warunkach a ja mialam już kiedys stłuczke i boję sie troche..
A co do kopniakow ja slabo czuje bo mala sie przewróciła i nozki sa na dole, nie zbyt przyjemnie często kopie w pecherz i musze miec wkładki bo nie znam dnia ani godziny gdy mala kopnie to popuszczam :\ a po 2 moj D by chcial poczuć to teraz ani tyle nie czuje :\
 
Witam:)
@Brzuszkowa trzymam kciuki żeby tylko na diecie się skończyło:)@Jetkaa śliczna córeczka:) a co do pomiarów to się nie stresuj na zapas. bo dzidzia czuje a tak jak dziewczyny piszą może lekarz gdzieś błąd zrobił itp dobrze że chce sprawdzić ale nie martw sie za 2tygodnie masz wizyte u swojego gin powiesz co i jak posprawdza i na pewno wszystko będzie ok.
 
Ja też do końca będę jeździć Ale tylko ruszam się wtedy kiedy potrzeba. Jak mam pójść na autobus od razu mi gorzej więc w ogóle nie biorę tego pod uwagę. Jeżdżę bez pasów,bo już brzuch ogromniasty.
Ja kopniaki też czuje już mocne, strasznie nieprzyjemne są,jakby mi miało skórę rozerwać czasami, ale są takie przydlugawe i przesuwają się. Chyba ma już coraz mniej miejsca bo nie są gwałtowne jak kiedyś. Czuje je często na boku brzucha więc się zastanawiam czy czasem nie odwrócił się w poprzek:( Ale czytałam że czulabym bol gdyby się przekręcil w tym tygodniu.nie wiem... Czkawke ma kilka razy dziennie to czuje ja pod pepkiem więc może ta główka jest w dole jednak.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Jak tam dziewczyny mineła wam niedziela. U mnie super spokojnie, tez mysle jezdzic do konca, smieje sie ze moge i sama na porodowke jechac bo sie nie boje, ale roznie to z bolami bywa:).

Takie pytanie do dziewczyn ktore karmily piersia wczesniej, kupijecie juz staniki do karmienia, czy czekacie, maja byc wlasnie w lidlu i sie zastanawiam, mysle ze bardziej juz biust chyba nie urosnie, bo i tak mam wiekszy niz poprzednio a tez karmilam i to dlugo bo prawie 2 lata, czy czekacie bo z drugim dzieckiem moga byc problemy z laktacja? Tak sie zastanawuam tylko.
Dzis w koncu pozamawialam wyprawke, szlafrok,koszule, pieluszki, butelki, smoczek, podklady, jeszcze tylko posciel i drobne rzeczy z apteki,a i pieluszki do szpitala 1 czy 2 kupujecie?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@MoniaMat śliczna dzidzia i faktycznie sporawa już;)
@Gosika88 spóźnione wszystkiego najlepszego:) ja narazie jeżdżę normalnie autem muszę corcie do przedszkola dowozic a co będzie pozniej to jeszcze nie myślę narazie dobrze się czuje ale myślę ze to każdego indywidualna decyzja co zrobić ja np za duzo po miescie nie jeżdżę bo wiadomo szybciej o jakąś stłuczke.
 
Do góry