reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U mnie mała najbardziej dupke i plecki wypina w okolicy pepka a tak to często na samym dole ją czuć i nie wiem co ona tam robi bo tam ma głowę i czkawke to bardzo nisko czuję.
 
reklama
agatenka33 - a kiedy mają być te staniki od jutra?? ;)

Mi już poleciał 34 tydzień... :p chyba czas pakować torbę do szpitala ? :)

Kiedy Wy drogie mamy zaczynacie/ zaczynałyście pakowanie ?

Mam takie dziwne odczucia z jednej strony uwielbiam swój ciążowy brzusio i ciężko mi sobie wyobrazić to że niedługo go nie będzie, tych kopniaków, tego że każdy na Ciebie dmucha jak na "jajko" a z drugiej strony marze o rozwiązaniu że chce już wziąć na ręce maleństwo i przytulić... raz czas leci szybko raz wolno... wiecie o czym mówię?






 
Jak tam dziewczyny mineła wam niedziela. U mnie super spokojnie, tez mysle jezdzic do konca, smieje sie ze moge i sama na porodowke jechac bo sie nie boje, ale roznie to z bolami bywa:).

Takie pytanie do dziewczyn ktore karmily piersia wczesniej, kupijecie juz staniki do karmienia, czy czekacie, maja byc wlasnie w lidlu i sie zastanawiam, mysle ze bardziej juz biust chyba nie urosnie, bo i tak mam wiekszy niz poprzednio a tez karmilam i to dlugo bo prawie 2 lata, czy czekacie bo z drugim dzieckiem moga byc problemy z laktacja? Tak sie zastanawuam tylko.
Dzis w koncu pozamawialam wyprawke, szlafrok,koszule, pieluszki, butelki, smoczek, podklady, jeszcze tylko posciel i drobne rzeczy z apteki,a i pieluszki do szpitala 1 czy 2 kupujecie?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Też właśnie sie zastanawiam czy chociaz jednego juz nie kupić w lidlu. Ja do szpitala kupuje pampersy 1.
 
Jeszcze jedno, jak Wasi mężczyźni przeżywają Wasz stan ? Ja mam wrażenie że im bliżej rozwiązania to moje słońce jest bardziej przerażony niż JA :p

Co do pieluszek ja narazie kupiłam "1" one są chyba 2,5-5 kg
 
agatenka33 - a kiedy mają być te staniki od jutra?? ;)

Mi już poleciał 34 tydzień... :p chyba czas pakować torbę do szpitala ? :)

Kiedy Wy drogie mamy zaczynacie/ zaczynałyście pakowanie ?

Mam takie dziwne odczucia z jednej strony uwielbiam swój ciążowy brzusio i ciężko mi sobie wyobrazić to że niedługo go nie będzie, tych kopniaków, tego że każdy na Ciebie dmucha jak na "jajko" a z drugiej strony marze o rozwiązaniu że chce już wziąć na ręce maleństwo i przytulić... raz czas leci szybko raz wolno... wiecie o czym mówię?






Już 34 tydzień? Na kiedy masz termin?
Staniki będą od czwartku.
Ja tez mam czasem takie dylematy że piękny to czas w ciąży ale z drugiej strony strony już się nie mogę doczekać az przytule maleństwo.
 
Jeszcze jedno, jak Wasi mężczyźni przeżywają Wasz stan ? Ja mam wrażenie że im bliżej rozwiązania to moje słońce jest bardziej przerażony niż JA :p

Co do pieluszek ja narazie kupiłam "1" one są chyba 2,5-5 kg

U nas właśnie chyba bardziej panikuje niż on. To jest nasze drugie dziecko i juz wiemy mniej wiecej co i jak, tylko że ja juz bym chciala miec wszystko pokupione poogarniane i wogole a ten ciągle spokojnie mamy czas i weź tu gadaj z takim:confused:
 
No wlasnie w czwartek beda, ale ja i tak dopiero po poludniu mysle jechac i tez zastanaw u am sie czy jeden czy dwa kupic, tylko gorzej z rozmiarem jaki dobrac mysle ze taki jak mam teraz bedzie ok tym bardziej ze lidlu teraz. zawsze zawyzona rozm., malenu tez jakies bodziaki i spodenki mysle ale popoludniu juz roznie moze byc..., a nie chce sama sie wybierac z mala i ja taszczyc na rekach, bo juz ciezko:(,
Aniolek678 to na kiedy ty termin masz, ze tak szybko leci?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero wczoraj do mojego mowilam ze smiglo mi i ze znow trudno mi sobie wyobrazic malenstwa znow w domku, juz troche odwyklam jakby nie bylo, ale tulic takie malenstwo cudna sprawa, teraz tym bardziej wyczekuje jak Zuza na braciszka bedzie reagowac, a ona bardzo czula dziewczynka jest:)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
taaak :) mam termin na początek kwietnia, więc za dużo czasu mi nie zostało :)

o dobrze wiedzieć to wybiorę się do Lidla.

hehe czyli wszystko w normie, pewnie każda kobieta ma takie odczucia w tym stanie :)

A jakich marek kupujecie pampersy ?
 
reklama
taaak :) mam termin na początek kwietnia, więc za dużo czasu mi nie zostało :)

o dobrze wiedzieć to wybiorę się do Lidla.

hehe czyli wszystko w normie, pewnie każda kobieta ma takie odczucia w tym stanie :)

A jakich marek kupujecie pampersy ?
Ja mam pampers, dada, jakieś z Tesco i tużurs (nie wiem jak to się pisze) z Lidla

3jgxskjosc311c31.png
 
Do góry