reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej kobietki moja też wcina wszystko. Ta moja damulka wczoraj konkretnie sama zaczęła chodzić. Już myślałam że się niedoczekam
 
reklama
@Jarzynka79, gratulacje ! Mój ruszył tydzień temu [emoji6]
@kjsko, ja przy pierwszym dziecku wymyślałam, gotowałam specjalnie dla niego, a teraz Bartek je to co my. Wiadomo, że nie wszystko ale większość. Nie daje mu tylko sosów z torebek czy słoików tylko robię mu osobno i nie przyprawiam tak mocno jak nam. No i mieso często robię mu też na parze.
 
Ja podobnoe jak @basia89 nie daje smarzonego. Glowie jedzenie z piekarnika, na parze i gotowane. Bardzo malo albo wcale nie sole. Przyprawy tylko ziolowe. Moja bardzo lubi zupy i najczesciej na obiad je zjada ale dostaje taka bogata wersje (miesko z zupy, warzywa, kasza/ziemniaki/ryz)
 
Mój od kilku tygodni je sam. Oczywiście razem z nim "je" ubranie, krzesełko, podłoga :p
Ja gotuję małemu osobno ( ma 16 miesięcy), nie solę, nie słodzę nic.
Ubolewam, że w żłobku słodzą herbaty, soki ( w domu nie pije tego- sama woda "Mama i ja") i solą potrawy.
 
A czy karmicie dzieci czy same jedzą? Muszę coś pokombinować z tym jedzeniem, i myślę że zupy spróbuję przeforsowac

W większości je sam i ja mam właśnie taki problem, że jak chce dać zupę to jest ryk i nie chce jeść bo go karmie [emoji849]
Musi dostać kawałek mięsa do ręki, warzywa, ziemniaki, ryż itd wszystko musi sam
 
My też względnie już wszystko, Amelka jest wszystko jedząca i bez problemowa w tym względzie. Lubi każde warzywa i owoce i wszystkiego próbuje w odróżnieniu do starszej z tą mam problem, chyba zrobiła z nią błąd że właśnie wymyślałam gotował osobno a teraz ani warzyw owoce tylko z krzaczka i strasznie wymyśla. Uczę Amelke samodzielnego jedzenia i chętnie się za to bierze ale tak jak jedna z Was pisała wszytko dookoła upeplane no ale jakoś musi się nauczyć.

Miałyście już wszystkie odrę ospę i różyczkę? My odwlekamy to szczepienie od maja bo mała ma ciągle jakieś pojedyncze infekcję wraz z wychodzeniem kolejnego zęba a babka z ośrodka zdrowia straszy mnie że poda mnie do sanepidu.
 
reklama
Do góry