reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@MB91 gratuluję ciąży :)
Mała różnica wieku będzie :D
Dzięki! To prawda - jak dobrze pójdzie to równe dwa lata. (termin mam identyczny jak z Zuzą miałam)

dziewczyny może Wy podpowiecie - chyba coś wczoraj zjadłam bo mi całe usta opuchły(jakbym tonę kwasu sobie wstrzyknęła)...prawdopodobnie uczulenie albo alergia. Jest to groźne dla dzidziusia? Mogę prócz wapna coś wziąć?
Ogólnie mam dosyć powiem Wam bo ze szpitala przyniosłyśmy jelitówke i cały czas walczymy w trójkę od piątku.
 
MB91 gratuluję! Taka mała różnica wieku ma swoje plusy i minusy. Ja mam różnice rok i 8 miesięcy. Łatwo nie było ale jest coraz łatwiej.

Na jelitowe sprawy polecam Tasectan. U nas czynił cuda. Plus enterol 250. Tylko sprawd czy moEsz brać w ciąży.
 
MB91 gratuluję! Taka mała różnica wieku ma swoje plusy i minusy. Ja mam różnice rok i 8 miesięcy. Łatwo nie było ale jest coraz łatwiej.

Na jelitowe sprawy polecam Tasectan. U nas czynił cuda. Plus enterol 250. Tylko sprawd czy moEsz brać w ciąży.
Dzięki za radę - Tasectan faktycznie nam pomógł i dzisiaj już jako tako można było funkcjonować. :)

A co do różnicy wieku to jeszcze zobaczymy czy się uda, bo byłam na usg i jest tylko pęcherzyk W poniedziałek mam powtórne usg. Lekarz mnie skrzyczał bo nie powinnam być w ciąży od razu po poronieniu. I nastraszył jakąś chorobą na t, której nazwy nie pamiętam już. Heh jestem kłębkiem nerwów i strasznie się martwię. Ale cały czas sobie powtarzam, że pewnie ciąża młodsza niż przypuszczamy :)
 
Gratulacje :) będzie dobrze. Ja też poroniłam w maju, a w sierpniu zaszłam z Laurą w ciążę. I też mnie okrzyczał lekarz, że za szybko. Ale nawet się nie spodziewałam, że po 3 miesięcach zajde znowu. A teraz lata po domu mały szogun [emoji23]
Dzięki za radę - Tasectan faktycznie nam pomógł i dzisiaj już jako tako można było funkcjonować. :)

A co do różnicy wieku to jeszcze zobaczymy czy się uda, bo byłam na usg i jest tylko pęcherzyk W poniedziałek mam powtórne usg. Lekarz mnie skrzyczał bo nie powinnam być w ciąży od razu po poronieniu. I nastraszył jakąś chorobą na t, której nazwy nie pamiętam już. Heh jestem kłębkiem nerwów i strasznie się martwię. Ale cały czas sobie powtarzam, że pewnie ciąża młodsza niż przypuszczamy :)
 
Dzięki za radę - Tasectan faktycznie nam pomógł i dzisiaj już jako tako można było funkcjonować. :)

A co do różnicy wieku to jeszcze zobaczymy czy się uda, bo byłam na usg i jest tylko pęcherzyk W poniedziałek mam powtórne usg. Lekarz mnie skrzyczał bo nie powinnam być w ciąży od razu po poronieniu. I nastraszył jakąś chorobą na t, której nazwy nie pamiętam już. Heh jestem kłębkiem nerwów i strasznie się martwię. Ale cały czas sobie powtarzam, że pewnie ciąża młodsza niż przypuszczamy :)
Ja po łyżeczkowaniu to nawet nie zdążyłam dostać okresu ;) trzymam kciuki
 
Hej dziewczyny ! Nie mogę się zalogowac na stare konto. Wiec utworzyłam nowe. Cały czas Was czytałam tak okropnie mi przykro @jedkka trzymaj się kochana! ❤ mój maluch w tym miesiącu mał operację nerki o której pisałam kiedyś. .... och jak dobrze ze to juz za nami... tak nam się to przyciągało bo co chwile jakiś katar kaszel był więc nas nie chcieli operować ale koniec końców się udało i jestesmy po ciężko było chyba mi bardziej niż mlodemu dwa dni po operacji jak juz mógł zacząć chodzić to biegał podziwiam te dzieci za ta moc szybkiej regeneracji ja to bym pewnie jak mumia leżała tydzień. @MB91 gratulacje! ! Pozdrawiam wszystkich
 
Hej dziewczyny ! Nie mogę się zalogowac na stare konto. Wiec utworzyłam nowe. Cały czas Was czytałam tak okropnie mi przykro @jedkka trzymaj się kochana! ❤ mój maluch w tym miesiącu mał operację nerki o której pisałam kiedyś. .... och jak dobrze ze to juz za nami... tak nam się to przyciągało bo co chwile jakiś katar kaszel był więc nas nie chcieli operować ale koniec końców się udało i jestesmy po ciężko było chyba mi bardziej niż mlodemu dwa dni po operacji jak juz mógł zacząć chodzić to biegał podziwiam te dzieci za ta moc szybkiej regeneracji ja to bym pewnie jak mumia leżała tydzień. @MB91 gratulacje! ! Pozdrawiam wszystkich
A jaki był Twój stary nick?
 
reklama
Do góry