reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2022

reklama

Mama2012/2020/2022

Fanka BB :)
dziewczyny z cc
czy wy też macie "przyzwolenie" na większy cukier na czczo? W sensie,np 1-2× w tyg jak wyjdzie więcej niż 90(mi diabetolog zapisał maks 91 na glukometrze),powiedzmy maks 95?

I czy mierzycie od razu po przebudzeniu?
Zauważyłam że jak się przejdę po mieszkaniu to jest zdecydowanie niższy niż ten "zaraz po".
Tak mnie wzięło z rana na analizy😆

angelka_m_s

Zaciekawiona BB
Dzień dobry dziewczyny. Ostatnio muszę trochę spasowac z czytaniem postów na grupie, bo przykre historie maja na mnie złe działanie. Wmawiam sobie wieczorami pozniej, ze u mnie tez cos nie tak 🤦‍♀️😖 w poniedziałek mam wizytę u lekarza na 18:30. Z pozytywnych wiadomości, jutro mamy z mężem 1 rocznicę naszego slubu! Odstawiamy córkę do dziadków i wyruszamy gdzies na weekend we dwoje, troche trzeba przewietrzyć głowę 🤗 milego dnia 🌸

Mama2012/2020/2022

Dzień dobry dziewczyny. Ostatnio muszę trochę spasowac z czytaniem postów na grupie, bo przykre historie maja na mnie złe działanie. Wmawiam sobie wieczorami pozniej, ze u mnie tez cos nie tak 🤦‍♀️😖 w poniedziałek mam wizytę u lekarza na 18:30. Z pozytywnych wiadomości, jutro mamy z mężem 1 rocznicę naszego slubu! Odstawiamy córkę do dziadków i wyruszamy gdzies na weekend we dwoje, troche trzeba przewietrzyć głowę 🤗 milego dnia 🌸
Ja tak miałam w poprzedniej ciąży, trafił się taki czas,że była strata za stratą. Za dużo było dla mnie, musiałam opuścić forum.
Udanego wypoczynku.

reklama

mamahelenki92

Hej dziewczyny. Moje córki jeszcze śpią. Mój cukier na czczo 88 a u męża prawie 120. Już nie pierwszy raz ma powyżej 100 bo zaczął przy mnie mierzyć i muszę go wysłać do lekarza. Myślę nad ozdobami świątecznymi. Mam kilka plastrów z drewna i szukam pomysłu jakie rysunki na nich zrobić? Mam jedno zamówienie na anioła stróża dla wnuczki znajomych ,ale po Za tym jakieś świąteczne klimaty by się zdały;) .

Dzień dobry. Mam już detektor ale niestety nie mogę znaleźć serduszka i już się denerwuje 😔
Spokojnie. Na takim etapie szukanie tętna to jak szukanie igły w sianie. Położne mają problem w okolicach 20 tygodnia a co dopiero w pierwszym trymestrze :) Wydaje mi się to wręcz nie możliwe do odnalezienia. Możemy się pomylić z własnym tetnem.

Do góry