reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Te tesciowe to chyba jakies skazanie:no: ja niewiem jak by nie mogly byc normalne,tylko wszedzie te piec groszy musza wsadzic:crazy: a juz najbardziej mnie wkurza ta smieszna tradycja mowienia <mamo>:crazy:jaka to jest glupota,ja staram sie jak najmniej urzywac tego slowa do szanownej tesciowej bo jakos mi to przez gardlo niechce przejsc:no:ja mam jedna mame i nie potrzebuje jakiejs przybranej:angry:.Moj maz do mojej mamy mowi po imieniu i to byla jej inicjatywa,i bardzo dobrze sie z tym czuja,a ta :angry:wredna baba jakies przywileje chce miec:baffled::crazy::szok:
 
reklama
Dzień dobry!!

Łaniu, Magdalena, gratulacje!!!!!!!!

MM, trzymam kciuki za zdrówko Ani i Twoje. Mam nadzieję, ze dalsze badania coś wyjasnią....!!

Dotkass, my też ruszamy niebawem z budową domu, ale chyba z drugiej strony Wawy... a tymczasem będziemy przyjeżdżać na weekendy, więc spotkania jak najbardziej są wskazane ;-):tak:

Kamilka, oj współczuję teściowej.....! Udusiłabym!
Ja mam taką ciocię, kochaną wprawdzie, która jednak sama ubiera się jak w zimę na Syberii i równiez ma mnóstwo uwag co do tego, jak ubieram Maksa i teraz też Mikołaja. Strasznie mnie to denerwuje....!!

Okropnie smutna wiadomość o Agacie Mróz.... jakie to niesprawiedliwe, że nie może być ze swoją córeczką i mężem... że jej córka będzie dorastała bez mamy.... :-:)-:)-( a jeszcze niedawno w Dzień Matki w "Dzień dobry TVN" jej mąż z malutką składali jej życzenia...... echhhhhhhh!

Moja kluseczka śpi, ja przygotuję papiery dla księgowej za ubiegły miesiąc i może mi się uda co nieco wyprasować..?
Pozdrowienia dla wszystkich!
 
Te tesciowe to chyba jakies skazanie:no: ja niewiem jak by nie mogly byc normalne,tylko wszedzie te piec groszy musza wsadzic:crazy: a juz najbardziej mnie wkurza ta smieszna tradycja mowienia <mamo>:crazy:jaka to jest glupota,ja staram sie jak najmniej urzywac tego slowa do szanownej tesciowej bo jakos mi to przez gardlo niechce przejsc:no:ja mam jedna mame i nie potrzebuje jakiejs przybranej:angry:.Moj maz do mojej mamy mowi po imieniu i to byla jej inicjatywa,i bardzo dobrze sie z tym czuja,a ta :angry:wredna baba jakies przywileje chce miec:baffled::crazy::szok:

No właśnie ja też staram się jak narzdziej używać tego słowa w stosunku do niej...ale mój R chętnie do mojej mówi Mamo, bo tak właśnie czuje...on moją Mamę traktuje jak własną, a swoją, jak itruza w jego życiu...no sama sobie zasłużyła...nie którzy nie powinny byc rodzicami, a niektóre kobiety nigdy nie dorosną do roli matki i to cała moja teściówka...pie****na egoistka, kiedys się nie przyejmowała wyjeżdzajac na siweta z kim jej syn spedzi te dni, a teraz nagle fochy strzela, gdy nie chcemy jej widziec i się dziwi :szok::wściekła/y:

Hurra :-D:-D:-D i właśnie zadzwoniła teściówka i odwołała spotkanie...niestety oddaliło się to tylko o jeden dzień, bo przyjedzie jutro, ale jeden dzień zwłoki...HURRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAA :-D
 
Te tesciowe to chyba jakies skazanie:no: ja niewiem jak by nie mogly byc normalne,tylko wszedzie te piec groszy musza wsadzic:crazy: a juz najbardziej mnie wkurza ta smieszna tradycja mowienia <mamo>:crazy:jaka to jest glupota,ja staram sie jak najmniej urzywac tego slowa do szanownej tesciowej bo jakos mi to przez gardlo niechce przejsc:no:ja mam jedna mame i nie potrzebuje jakiejs przybranej:angry:.Moj maz do mojej mamy mowi po imieniu i to byla jej inicjatywa,i bardzo dobrze sie z tym czuja,a ta :angry:wredna baba jakies przywileje chce miec:baffled::crazy::szok:
Ojej wiem, że nie na miejscu tak się chwalić ale ja mam naprawdę super teściową. do niczego sie nie wtrąca, jeśli już coś mówi to jej porady są tylko poradami i nie mają wydźwięku w stylu "ja wiem najlepiej i musisz tak robić". Wie co kiedy wypada powiedzieć, ma zawsze fajne pomysły dla kubusia na spędzenie czasu. Naprawde Babka jest super. Nie mówię do niej ani teściowa ani mama, po prostu po imieniu. Co nie znaczy, że nie jest dla mnie jak mama, bo jest...prawie;-):tak:
 
hej kochane gratuluje kolejnym rozdwojonym
Madamagda ale Twoja corcia jest niesamowicie do Ciebie podobna

Dotkass moj babel przez te dni cieple ciagle tak spi a jak mu narzuce pieluszke tetrowa na nozki to ja skopuje. Stawia na swoim :)


Co do tesciowych to moja pierwsze dni mowila jedna rzecz "wy mi go przeziebcie !!":-) bo jest zwolennikiem cieplo cieplo ..... ale juz ok jak widzi malego w krotkim rekawku jak ide na dwor tylko pyta " nie za zimno mu bedzie " a ja sie patrze i sie smieje bo wie ona juz o co chodzi ;-)


Kamilka moja tesciowa ja pierwsze dni zagladala to pokoju to zawsze tam nie przykrywala a cos poprawiala ja jej powiedzialam ze mnie to drazni bo mam wrazenie ze poprawia po mnie i przestala tak robic :tak:

ide dalej nadraiac co napisalyscie mama sie malym zajmuje wiec mam chwile wytchnienia ( moja mama ;) )
 
Przykre to z agata Mroz
[*]

a my bylismy w Tesco na zakupach cala rodzinka :tak:,ale tak nie samowicie wieje ze po dworzu nie chodzilismy:baffled:.Jutro rano przyjezdza moja siostra rodzona z Czech ,Bardzo sie ciesze:-)
Co do tesciowych moja na szczescie sie nie wtraca w wychowanie dziecka,zreszta ja bym nie pozwolila juz od pierwszego jej ale.....mama moja tez.I dzieki wielkie !!!! :rofl2:

A moja Klaudusia od dwoch godzin cos komentuje:-D:-D:-D,lezy w kolysce i co jakis czas zerka i probuje nawiazac kontakt z żołwiem jaki ma przyczepiony do kolyski.Chyba czas na karuzele,tylko e jeszcze jej nie mamy....:no:

Acha i wskoczylam dzis w swoje super szczuple rybaczki jeansowe,wiec pewnie juz moja waga bardzo spadla,tylko wisi mi takai flak na brzuchu...................Musze sie zwazyc bo sie jeszcze nie wazylam
 
Ostatnia edycja:
Boszzzz dziewczyny nie mam czasu na nic przy mojej małej. Ostatnio daje mi troszkę w kość. Zasypia tylko ze mną w łóżku. Jak kłade ją do łóżeczka do płacze. Nie chcę jej przyzwyczajać do spania ze mną ale jak tak strasznie płacze to się poddaję. Czy któraś z Was też tak ma?
Dzisiaj mój mężulek przyjeżdża z delegacji. Może troszkę mnie odciąży. Niestety jutro znowu go nie będzie. A ja mam załamki jak go nie ma:-( Oby do weekendu.
 
Wtajcie :-) Byłam dziś z małą u lekarza. Zważyli ją i zmierzyli - aż ciężko mi uwierzyć, ale mój mały smok waży 4600 (waga urodzeniowa 3330) :szok: Niestety nadal ma dość dużą żółtaczkę i muszę ją na dwie doby odstawić od piersi :-(, a jak to nie pomoże to mamy skierowanie do specjalisty na szczegółowe badania. Mam nadzieję, że to jednak zadziała, bo chyba niedobrze jest mieć tak długo żółtaczkę:zawstydzona/y: Nie chciałabym też, żeby przez te dwa dni oduczyła się ssać pierś. I jeszcze boję się o te kolki, bo nie dość, że teraz ma już dość spore, to po zmianie mleka może mieć jeszcze większe :baffled:
Szkoda Agatki Mróz. Niedawno, jeszcze przed przeszczepem, była w DD TVN i była taka pełna nadziei, że byłam pewna, że nie może się nie udać. A jednak :-(
 
Dziubek Ania tez najczesciej zasypia w moim lozku ewentualnie na rekach. Wiem, ze to zle ale czasem jestem zbyt zmeczona na usypianie jej u niej w lozeczku.

Bylysmy u pediatry. Wg niej Ania nie jest zolta i z taka anemia moze byc szczepiona :baffled:
Moja kluska przez 4 tygodnie przybrala 1400 g :szok: :-)Wazy prawie tyle co jej kuzynka starsza o 4 mce.
 
reklama
My byłyśmy u pediatry w poniedziałek. Nastazja przytyła1010g. Dostałam dla Niej skierowanie do neurologa ze względu na zaburzenia napięcia mięśniowego. Poszliśmy oczywiście prywatnie bo państwowo zapisy na sierpień i okazało się że jednak mała ma zaburzenie ale delikatne imusze z Nia ćwiczyć w domu. Za dwa miesiące mam sie pokazać i wtedy pani doktór podejmie decyzje czy będzie potrzebna rehabilitacja.:-(niestety cały czas coś sie nas trzyma :(

Gratulacje dla świeżych mamusiek!!!

Do tego dobiła mnie informacja o Agacie Mróz
[*] strasznie mi smutno....
 
Do góry