reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

No super wam dzieciaczki tyja :-) Ciekawe czy moja zaczela przybierac,jutro sie zwazymy.Co do napiecia miesniowego to czesto takie cwiczenia z dzieckiem w domu załatwiaja sprawe.My tez cwiczymy tak na wszelki wypadek aby sie ustrzec przed ta ewentualnoscia,podobno takie cwiczenia z rehabilitantem sa dosc nie przyjemne dla dziecka.
Ja mialam gosci,tzn tesciowa...robilismy grila,wypiłam piwko karmi ale ono mi nie smakuje,nie wiem kupie moze inny smak to mi lepiej podejdzie. Co do usypiania Klaudi to jak sama sobie lezy to bardzo czesto usypia bez cyca i z tego sie ciesze bardzo.teraz tez jadla przed kapiela,i po kapieli zasnela sama bez cyca.
 
reklama
Tak wlasnie przegladalam te nasze bb i zauwarzylam ze ming zniknela,:szok:chyba jej sie jednak cos ruszylo jak byla na tym ktg przedwczoraj,:tak:mam nadzieje ze juz ma dzidzie przy sobie:tak::-)
 
Iwonka, a co to za ćwiczenia dla maluszka? Może ja też cosik popróbuję :tak:
pewnie,np jednym cwiczeniem jest takie jakby pol turlanie ,jak dziecko lezy na plecach to kladziemy reke pod plecy i przekrecamy tak aby odwracalo sie na bok i tak sie turla z plecow na bok,i tak 3 x dziennie po 10 razy i na drugi bok tak samo. Drugie cwiczenie jakie mam zalecone to zabawa raczkami: bierzemy dziecko za rece i krzyzujemy je na klatce piersiowej,potem rece rozkladamy na boki,potem bierzemy do gory wzdluz ciala i do dolu prostujemy i taka serie tez 10 razy 3 x dziennie,Masaz stopy i to szczegolnie kazdego paluszka osobno, a pod czas karmienia jesli dziecko ma zacisniete piastki starac sie wkladac palec i rozprostowywac dlon,np kladac ja na piersi :tak::tak::-):-):-):-)

A teraz ide zjesc sniadanko.Ciesze sie bo przyjechala moja siostra:-)

Mam nadzieje ze juz nasze majoweczki 2 w 1 poszly na porodowke i zakoncza juz ten nasz maj:tak::tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Tradycyjnie witam się 2w1 - co jest rzadkością juz na tym forum :baffled::-p

Nic się nie dzieje w kwestii porodu.
Dzisiaj się wyspałam bo Mieszko spał u moich rodziców. Mogłabym zatem dzis urodzić bo wypoczęta jestem.

Miłego dnia!
 
Ja się też witam 2w1. Iwonka jeszcze musicie poczekać.

agussia - dalej musi się coś ruszyć. kiedy masz mieć wywolywany poród jakby co ? ja chyba we wtorek.


a ćwiczenia to na pewno dobrze robić, ja też zamierzam, maleństwo na pewno będzie mialo frajdę.
 
hej dziewczyny dziekuje wam chyba musze jednak zrobic porzadek z ta tesciowa ale tak w sumie sie nie da bo co maz jej uwage zwroci to ta po dwoch dniach znow cos zaczyna..

wiecie co dzisiaj dala rano... maly wstal a ja meza poprosilam zeby sie nim zajal bo ja oczu otworzyc nie moge..wiec zaczal go przebierac bo sie ulal strasznie.. ale oczywiscie zaczal plakac jakby maz mu krzywde robil...wpadla tesciowa.. zaczela rece dokladac razem zapinali pampersa i mowi to ja go biore i [powoze w wozku... a ja do niej ze zostaw go niech kuba tez cos przy nim robi w koncu ojciec jest...i wyszla obrazona i jeszcze cos na nas pod nosem warknela...

to kuba poszeddo niej i mowi zeby sie nie obrazala bo on tez chce cos robic przy malym i pomagac..to ona mu na to...a tam musisz roboic!!!!!! normalnie SZOK

a mam pytanie czy wasze dzieci tez nie spia przez dzien?? moj jutro ma miesiac a jak usy;pia w ciagu dnia to spi pol godz...
 
Hej Dziewczynki,

Dziubek nasza Mała też śpi z nami, w ciągu dnia jak ją uśpię przy cycu, bo inaczej nie zaśnie to odkładam ją do łóżeczka, bo inaczej nic bym nie zrobiła wokół siebie i w domu, a jak lekko zaczyna marudzić to włączam karuzelę- kupiliśmy ta Fisher Price na pilota, dobra sprawa, bo włączam i Mała mnie nie widzi, więc przysypia :tak::-), a w nocy Ami śpi z nami, przyznam, że ze względu na wygodę i mój spokój, bo boję się, że kot wejdzie i ją zgniecie, bo się na niej położy, a waży dwa razy więcej od niej :tak:, ale jak podrośnie to napewno będę ją zostawiała w łóżeczku na noc...dobrze, że mamy szerokie łóżko ;-)

Kamilka to ta Twoja teściowa ciężko pochłania co się do niej mówi...współczuję i życzę Wam, żebyście jak najszybciej zamieszkali sami :tak::-)

A ja znów dziś czekam...i znów na teściową...wczoraj nie przyjechała, więc dziś znów przeżywam, że przyjedzie...jest to lekko denerwujące, to że odwołała znów świadczy o jej egoiźmie o niczym innym, bo skoro się umawia, a ja siedzę w domu i z dzieckiem na spacer nie wyszłam...ach szkoda gadać...jak dziś znów odwoła- czego bym chciała- to powiem jej, że terminy odwiedzin zajęte do końca czerwca :-D:-D:-D
 
Witam sie i ja z mała pijawka
Ja też tak mam ze mala tylko spi w nocy ładnie a w dzień potrafi robic sobie drzemki po 20 minut i tylechoc od 2 dni to nawet spala po 2 godziny a dzis to nie wiem bo slepia otwarte od rana....
 
reklama
Witajcie! To moja za to ładnie śpi w nocy, a i pół dnia też przesypia. Teraz to może mniej, bo aktualnie daję jej mieszankę i boli ją brzuszek. W nocy też nie spała. Ale jutro z powrotem na cycusia :-p
 
Do góry