reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzień Dobry,

Boszzzzzz, co się dzieje z tymi powodziami...dziewczyny zagrożone mam nadzieję, że nic Wam nie jest :no:

keyko, gratulacje!!! :-)

My chyba narazie stopujemy próby, po pierwsze nie mamy czasu, po drugie jak Migocia sexu niet, bo nie ma czasu i sił, po trzecie R chyba będzie zmieniał pracę, bo wykańczają Go dojazdy, mnie zresztą też, męża mam od 19:00 w domu i jakby Go nie było, bo wcześnie zasypia, gdyż rano wstaje

Nie odzywałam się, bo pogoda piękna i cały dzień na ogródku siedzimy- już prawie spalone na heban :-)...a i robiłam projekt bardzo wymyślnego regału dla znajomej co zabrało mi cały wczorajszy dzień

Dziś wchodzi ekipa od elewacji, więc znów syf będzie :dry:

Miłego Dnia Kochane
 
reklama
Keyko
cóż za wspaniała wiadomość!!!!! Bardzo się cieszę. Czekamy teraz na polę :-)
Ja jutro mam USG genetyczne. Wezmę ze sobą płytkę może mi coś nagra.
U nas upał niesamowity, a jeszcze wczoraj Hania z siostrzeńcem przebili basen i Hania dzisiaj nie ma jak się wykompać. Ech jakoś przeżyjemy. Zastanawiam się czy mogę wejść do tego dużego basenu. Woda jest taka sobie więc nie wiem czy ryzykować, czy dziecku się nic nie stanie. :confused:
 
Witam sie dzisiaj, ledwo dyszę.
Taka pogoda w mieszkaniu na poddaszu, to jak połączenie piekarnika z sauną:sorry2:.

Hannah masz wiadomość ode mnie na priva.

Musze się zmobilizować i póść na pocztę wysłać to sprostowanie do tego !@#$- przez cały dzień wczoraj do niego dzwoniłam, a on nie odbierał. Zadzwoniłam do kierowcy, który musi tam jeździć i powiedział, że za każdym razem jak widział, że dzwonię, to chował telefon do kieszeni i nawet nie potrafił go wyciszyć. A wieczorem M wysłał mu ze swojego nr wiadomość, że jak mi nie zapłaci do jutra, to sprawa trafia do sądu pracy.

Dobra, czas do roboty, odkurzone to teraz na gołąbki przyszła kolej.
 
Witam dziewczyny

Ja juz nudze sie ale poweim wam dzisiaj mnie tak boli kregoslup ze szlag mnie trafia:wściekła/y::wściekła/y: nie moge chodzic siedziec i wogole lipa:baffled::baffled:

i w dodatku dostalam @@@@ i mnie zalewa i dzis siedze w domu dopiero moze maz wyjdzie z malym na spacer:rofl2::rofl2:
 
Witam w ten upalny dzień.

Keyko mogę wpaść na te gołąbki??



A zapraszam:-) Młoda kapucha, mięsko z cebulką podsmażone, ryż i kasza gryczana, a do tego dużo natki pietruszki i koperku:tak:. Część się gotuje w garnku, a część zapiekam w piekarniku. I tak mam tropik w mieszkaniu, więc jeszcze wytrzymam godzinkę, aż będą gotowe.
 
A zapraszam:-) Młoda kapucha, mięsko z cebulką podsmażone, ryż i kasza gryczana, a do tego dużo natki pietruszki i koperku:tak:. Część się gotuje w garnku, a część zapiekam w piekarniku. I tak mam tropik w mieszkaniu, więc jeszcze wytrzymam godzinkę, aż będą gotowe.

mniam, mniam ... a ja siedze tu taka głodna:-:)-:)-:)-(
 
keyko, gołąbki mniam- pozazdrościć, mnie też dziś naszło, że zjadłabym, ale muszę R wysłać po produkty, bo tu na wsi, to raczej ciężko, takie podstawowe zakupy można zrobić, ale mięcha mielonego i kapusty chyba nie kupię, zresztą muszę zobaczyć :sorry2:
 
My dziś w końcu byliśmy na bilansie .zuzka przeryczala całą wizyte . Tak ja wystraszyl doktor z pogotowia ze teraz na widok swojego dostala histerii Ale wszystko ok i pierwszy raz spotkalam sie z niespodziewana reakcja na moja ciąze ,pielęgniarka przemycila nas i jakieś 10 osób w kolejce chciało nas zabić ale cóż dla mnie lepiej bo pewnie bym nie wytrzymala .ale bylam zdziwiona Póżniej w nagrode byliśmy na lodach i placu zabaw Tylko w drodze powrotnej nam troche przygrzało
Ja też jutro ide na wizyte tym razem z młodszym dzidziusiem mam nadzieje ze wszystko ok bo dziś mialam kolejną ciężką noc ze skurczami i bólami ale w dzień ok wszystko przeszlo .Fakt faktem musze troche w końcu zwolnić ,tylko jak...odebrałam wyniki krwi i z moich wywodów przyplątalą sie anemia ale jutro zobaczymy
Dotkass mysle że w normalnym sklepie nma wsi dostaniesz spokojnie i mieso i kapuste młoda ,u nas tak jest choć sa jeszcze takie sklepy ,jakby z prl-u
 
reklama
Fakt faktem musze troche w końcu zwolnić ,tylko jak...odebrałam wyniki krwi i z moich wywodów przyplątalą sie anemia ale jutro zobaczymy

Sylwia oszczędzaj się!!! Tak z ciekawości jaka masz hemoglobinę? Ja musze już przyjmować żelazo, bo mam dolną granicę, a po pierwszym porodzie miałam straszną aniemię. Miałam mieć przetaczaną krew.
 
Do góry