reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.
Pola- gratulacje.
Tak coś czułam ostatnio, ze zaciążyłaś. Nie pisałam nic, co by przy kiepskim przeczuciu nie sprawić ci przykrości.
 
reklama
Pola również gratuluję!!!!:tak::-D

Wiktoria a gdzie napisałam, że nic w pracy nei weidzą? Powiedziałąm we wrześniu, a chodzę do pracy, bo ta praca mi odpowiada. Tzn.chodzi mi o to, że nikt nie oczekuje siedzenia po godzinach, bo tutaj w ogóle tego nie ma. W poprzedniej firmie było fajniej tak w na codzień, ale po godzinach też trzeba było posiedzieć:sorry:

Dziewczyny, co z dzieciaczkami siedza w domu- podziwiam:tak:. Ja z założenia wychodzę, że Miśka będzie chodziła do przedszkola, dopóki będę na macierzyńskim i będą pieniądze na przedszkole. Przynajmniej trochę odsapnę w dzień:eek::sorry:
 
Pola, ode mnie też przyjmij gratulacje :-)

Keyko, rozumiem Cię, ja też nie jestem w stanie siedzieć w domu. Dlatego bałabym się mieć drugie dziecko, bo przez rok byłabym znów zamknięta w domu.
 
Pola
super wieści. Ja mam jednak szósty zmysł. Myślałam o Tobie i o tym że planowaliście starania, a tu widzę już 8 tydzień. (podaj mi termin to cię wpiszę na listę)
Tak samo myślałam teraz o szwagierce w niedzielę, a w poniedziałek dowiedzieliśmy się że jest w ciąży.

GRATULACJE jeszcze raz!!!

A ja miałam koszmarną noc. Spałam chyba z 3 h. Mała wierciła się strasznie i napierała na szyjkę. Myślałam że zaraz coś zmota, ale były tylko 4 skurczybyki i sobie poszły.

Sylwia
narazie mamy celibat, ale od 1 grudnia nie popuszczę, a raczej popuszczę hehehe:-D
 
Ostatnia edycja:
witam

keyko wiesz nie wiem co mi sie ubzdurało niezle sie zakrecilam.. juz 30 tydzien leci ale szybko, zaraz Sylwia Puchatka bede wrzucac fotki jak dzieci maszeruja

panna migotka dzis bylam w szpitalu i czekałam na izbie przyjec po wynik i doszlam do wniosku ze jeszcze nie jestem gotowa.

szopek, hannah az strach sie bac tych waszych mysli :-D

Sylwia nasz sie popisuje okropnie jak ktos jest, nie zawsze ale jak juz zacznie to poprostu rece opadaja i musi sie skonczyc placzem :baffled:
 
Witam.
Wiktoria- nie ma się czego bać. Nie zapładniam kobiet w myślach;-)( adin , dwa, bżiemiennoja żienszina)
Nie mam też" kobiecych przeczuć" ani żadnych ponad naturalnych zdolności przewidywania ciąż, totolotkowych szóstek, czy z tej chmury będzie deszcz...
Prędzej szpiegula.
Pola mało się odzywa-> pewnie jest ciągle zmęczona -> wiadomo, wiadomo.
 
Ostatnia edycja:
szopek haha a moze jakas firma detyktywistyczna SZ-24, mały jak widzi ta reklame to nerwicy dostaje staje i krzyczy "nie adin, nie adin"
 
Ja na szybkiego póki Cyprian spi na brzuchu taty a tata w miare dobry bo chce coś wieczorem. Ostatnio wieczorami ma takie koliki że P. az mi szkoda. dziś po szczepieniu Cyprian 6.200 1kg w ciągu 2 tygodni :szok::szok: .Zuza walczyla ze starszymi chlopcami o renifera aż młodszy(4lata) by sie poplakal gdyby nie starszy brat czasem nie mam sily. Lekarka stwierdzila widzac ja rozchisteryzowana stwierdzila że normalne jak sie brat pojawil ,nie wiem co jej zapisala ale zabrzmiało jakby na uspokojenie ,musze sobie sprawdzić czy dobrze zrozumialam czy to na te jej jelita. Tyle że potem trzymłą braciszka za reke jak szczepili .Ona też dzielna przy szczepieniu swoim.Teraz tytlko boje sie o goraczke bo zuza miala przy ostatnich

Wiki a tak liczylam na cibie nastepna i po cichu na Szopka bo też kiedyś bylo """"""""""""""""""""""""""""""A może"
 
reklama
Do góry