reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Fajnie, że macie warunki mieszkaniowe na osobny pokój dla maleństwa. My mamy 3 pokojowe mieszkanie. Do 2 lat mały będzie w sypialni z nami a potem z braćmi. Jeśli oczywiście ten siusiak z usg prenat.nie zamieni się w dziewczynkę ☺ lekarka dała na to 10% szans
My też mamy 3 pokoje ale za jakieś 3 lata zamieniły naszą sypialnię- jest bardzo duża- na pokój syna i postaramy się zrobić z sypialni dwa pokoje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny, czy mogę dołączyć? wiem, ze już trochę późno ale mam sporo problemow zdrowotnych od początku ciąży i nie było wiadomo czy da ona radę w ogóle. Ale na ta chwilę staram się myśleć pozytywnie i ostatni termin mam na 26 maja, bo to też co chwile się zmienia
 
Witam nowe dziewczyny :)- czuje się strasznie ( co pewnie widać po godzinie, o której piszę)- mam mega zatkany nos i boli mnie gardło - syna rozkładało a ja czuje się gorzej...Muszę na 3 godziny jechać do pracy więc tam chyba umrę...Powiedzcie mi proszę czym się teraz leczycie na takie dolegliwości?- i w sprawie leków konsultujecie się z ginekologiem?Internista?- czy same kupujecie coś dla kobiet w ciąży?- u mnie każda choroba potęguje jeszcze astmę co w ciąży przy ograniczonych lekach jest jeszcze bardziej uciążliwe.
 
Ostatnia edycja:
Night&Day ja w pazdzierniku leczylam sie domowymi sposobami, przeszlo. Herbata z imbirem. Mleko z czosnkiem.
Ale jesli czujesz sie fatalnie to koniecznie idz do lekarza, przepisze Ci bezpieczne leki. Wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego. Duzo zdrowka!
 
reklama
Night&Day ja w pazdzierniku leczylam sie domowymi sposobami, przeszlo. Herbata z imbirem. Mleko z czosnkiem.
Ale jesli czujesz sie fatalnie to koniecznie idz do lekarza, przepisze Ci bezpieczne leki. Wystarczy wizyta u lekarza rodzinnego. Duzo zdrowka!
Dziękuję bardzo:) - jeśli do popołudnia nie będzie lepiej to pójdę...widzę że nawet miał mnie uczula...:/
 
Do góry