reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jak dla mnie to najbardziej normalne, typowe objawy ciazy.
Kochane jak to u was bylo z objawami na początku ciazy?? Ja obecnie jestem w 10 tc. Od początku ciąży mialam bóle podbrzusza + pelne, obolale cycki. Od 1.5 tyg objawy ustały. Ginekolog dopiero za 1.5 tyg. Jak to u Was było, bo przyznam, ze sie troche niepokoje
 
reklama
U mnie
U mnie teraz 3 ciaza i powiem tak.
Kochane jak to u was bylo z objawami na początku ciazy?? Ja obecnie jestem w 10 tc. Od początku ciąży mialam bóle podbrzusza + pelne, obolale cycki. Od 1.5 tyg objawy ustały. Ginekolog dopiero za 1.5 tyg. Jak to u Was było, bo przyznam, ze sie troche niepokoje
U mnie teraz 3 ciaza
22 tydzien i powiem tak jedynym objawem ciazy byl brak miesiaczki. Wiec co kobieta to inny przypadek. Bole brzucha zaczely sie niedawno ale biore 3 razy dzienie aspargin i jest ok za to dzidzia tak naciska na pecherz ze mozna szalu dostac.
 
Dziewczyny jak z tym brzuchem czy mogą być to te skurcze braxtona ? Przy tym też są bóle brzucha ? Czy to macica ?
Ja borykam się z twardnieniem macicy prawie od 20 tc (dzisiaj 24t3d) i w nocy przy przerwacaniu się na bok, szybkim wstaniu z lozka. Albo jak długo jestem w pozycji leżącej to macica robi się jak skala. Od dłuższego czasu biorę 3x1 magne b6 forte. Ostatnio lekarz przepisał mi spasmoline 3x1 przez kolejne 2 tygodnie. Mówi że nie zaszkodzi A pomoże. ;)
Ja już się przyzwyczaiłam do tego twardnienia. Grunt aby szyjka nie skracala się przy tym. 🙂
 
We wtorek mam wizytę Już się nie mogę doczekać przerazilysvie mnie ta nospa 😥 a co do szyjki to też się boję bo jestem po operacji mam część szyjki usunietej więc i mnie to jest Wogole dramat 😥
 
Karolina mialas hpv , że ci usowali ?

Ja dziś mam jakiś zjazd niedzielny, miałam wczoraj tyle w palach , ale obudziłam się z takim bólem kręgosłupa najbardziej w odcinku ledzwiowym, że nawet za obiad się nie biorę tylko bedzie zamówiony bo nie jestem w stanie stać. Mlody juz tydzien w domu z angina to też daje popalić bo mu się nudzi . Dzisiaj mąż mnie wręczy w mamowaniu.
 
Podpowiedzcie jaki najlepszy jest materac do łóżeczka ? Łóżeczko dostałam od siostry i resztę muszę dokupić. Przeglądam rzeczy w smyku bo są teraz promocje.
 
reklama
Porady potrzebuję: dzisiaj przy okazji pobierania krwii przyjaciółka dała nam caaały karton ubranek po swoim półroczniaku. Chciałabym coś im za to dać, wiem że kasą nie grzeszą a dużo spędzają na swoje dzieci. Myślicie że lepiej voucher na kilka wejść do jakiejś kulkolandii czy kartę przedpłaconą do smyka? Wiem że dużo z tych ubranek jest ze smyka właśnie
 
Do góry