reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny, jestem już pod koniec II trymestru. Nie długo wchodzę w 28 tc. więc chyba już się zacznie III rymestr, tak przynajmniej piszą na internecie :) i czuję się super. W końcu mam na coś siłę :) stąd też dzisiaj ambitnie siadłam do kompa aby zamówić wyprawkę do szpitala. Dla siebie i dla Małej. Myślicie, że w aptece elektronicznie będzie najtaniej z takimi rzeczami? Nie chodzi mi tylko o podkłady, wkładki, ale też o żele do mycia, chusteczki nawilżane, jakąś z jedną butelekę na wszelki wypadek... gdzie wykupowałyście?
 
Dziewczyny, jestem już pod koniec II trymestru. Nie długo wchodzę w 28 tc. więc chyba już się zacznie III rymestr, tak przynajmniej piszą na internecie :) i czuję się super. W końcu mam na coś siłę :) stąd też dzisiaj ambitnie siadłam do kompa aby zamówić wyprawkę do szpitala. Dla siebie i dla Małej. Myślicie, że w aptece elektronicznie będzie najtaniej z takimi rzeczami? Nie chodzi mi tylko o podkłady, wkładki, ale też o żele do mycia, chusteczki nawilżane, jakąś z jedną butelekę na wszelki wypadek... gdzie wykupowałyście?
Polecam aptekę gemini, wg mojej wiedzy jest taniej. Czesto tam zamawiam leki, przy dużej paczce kurier jest gratis. DOZ online też jest taniej niż stacjonarnie i chyba jeszcze mają odbiór w aptece za darmo ale u nich dawno nie zamawiałam
 
Dziewczyny, jestem już pod koniec II trymestru. Nie długo wchodzę w 28 tc. więc chyba już się zacznie III rymestr, tak przynajmniej piszą na internecie :) i czuję się super. W końcu mam na coś siłę :) stąd też dzisiaj ambitnie siadłam do kompa aby zamówić wyprawkę do szpitala. Dla siebie i dla Małej. Myślicie, że w aptece elektronicznie będzie najtaniej z takimi rzeczami? Nie chodzi mi tylko o podkłady, wkładki, ale też o żele do mycia, chusteczki nawilżane, jakąś z jedną butelekę na wszelki wypadek... gdzie wykupowałyście?
Ja kupowałam na allegro od 1 sprzedawcy właśnie podkłady, wkładki, waciki itd. Natomiast kosmetyki dla maluszka to chyba kupię w rosmanie.. Bo myślę nad derma i hipp

A co powinno być w apteczce na początek?
Octanisept, sól fizjologia?
 
Dziewczyny a co z laktatorem? Czy to konieczność? A jeśli tak to jakiej firmy polecacie? 🤔 oglądałam firmy Medela bo ponoć jest mega dobry ale to koszt 400zl i zastanawiam się czy mi się wogole przyda.
 
Dziewczyny a co z laktatorem? Czy to konieczność? A jeśli tak to jakiej firmy polecacie? 🤔 oglądałam firmy Medela bo ponoć jest mega dobry ale to koszt 400zl i zastanawiam się czy mi się wogole przyda.
Medele poleca moja położna ale ja nie kupuje.
Jeśli się okaże że będę potrzebować mąż szybko kupi. Na te chwile to za duży wydatek dla mnie
 
Ja kupowałam na allegro od 1 sprzedawcy właśnie podkłady, wkładki, waciki itd. Natomiast kosmetyki dla maluszka to chyba kupię w rosmanie.. Bo myślę nad derma i hipp

A co powinno być w apteczce na początek?
Octanisept, sól fizjologia?
To ja znalazłam stronę bliżejciebie i było sporo rzeczy w promocji więc kupiłam. Chociaż sama nie wiem jakiej wielkości mam mieć majtki popodorowe czy biustonosz do karmienia :D to takie trudne trochę ,a nie lubie kupować czegoś co potem się nie przyda.
Z kosmetyków dla Malutkiej to kupiłam z Linomagu wszystko. Akurat się udało i żel do mycia i oliwkę i krem do pupy :) więc może być, jakieś podkłady też kupiłam, waciki, pieluchy jeszcze mi zostały, na pewno jakieś 1, ale chce poczytam aby było stosunkowo tanio a dobre. Jeszcze czasu jest na pierdoły. Teraz mnie męczy przede wszystkim wózek i dostawka. Szukam na olx ciągle ale nie mogę się zdecydować, wydaje mi się, że jak poczekam to będzie lepsz oferta :)
 
Kupiłam laktator używany z założeniem że jak się nie przyda to sprzedam za tyle samo. Przydał się już w szpitalu- tak mnie córka wyciumkała do krwii że chyba bym się poddała. Wiele przeżyliśmy z tym laktatorem ale laktacja wyszła na prostą, córka się nauczyła, ja się zagoiłam. Karmiłam piersią ponad 2lata
 
reklama
Dziewczyny, jestem już pod koniec II trymestru. Nie długo wchodzę w 28 tc. więc chyba już się zacznie III rymestr, tak przynajmniej piszą na internecie :) i czuję się super. W końcu mam na coś siłę :) stąd też dzisiaj ambitnie siadłam do kompa aby zamówić wyprawkę do szpitala. Dla siebie i dla Małej. Myślicie, że w aptece elektronicznie będzie najtaniej z takimi rzeczami? Nie chodzi mi tylko o podkłady, wkładki, ale też o żele do mycia, chusteczki nawilżane, jakąś z jedną butelekę na wszelki wypadek... gdzie wykupowałyście?
Ja tak zamawialam w pierwszej ciąży wszystko przez Internet dosłownie od pieluch, po apteczne rzeczy i wózek, łóżeczko, bujaczek, wanienke. Pozniej zalowalam bo nie miałam tej przyjemności wybierać i przebierać w sklepach.
Teraz robię pol na pół, ubranka, pieluszki, kocyki , zabawki czy dekoracje i wózek kupuje w sklepie stacjonarnym i mam mega radoche takie odstresowanie się mi robi dobrze. A reszte zamówię przez internet .
 
Do góry