reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Mi mąż przed jakąś godziną powiedział, że mam grubsze łydki od niego juz , także chyba pachną 🤣 ja to wypieram i wolę nie myśleć jak wyglądają moje nogi i cala ja 🤣🤣🤣🐷🐘🐳
Mi tak pachną że kostek też nie widać, łydki mam wielkie i wogole ostatnio nie mogłam butów włożyć bo mega opuchnięte miałam.

Mam pytanie zdejmujecie biżuterię, obrączkę pierścionki i kolczyki do cc bo ja nie pamiętam czy ostatnio mialam 🤔
 
haha mam to samo 😂🐖🐡😁 Jak patrzę na koleżanki w dzinsach z wysokim stanem to aż łezka mi się w oku kręci 🙈😁
No ja to pewnie ubiore na jesien takowe jeansy, lato w dlugich kieckach przegonie ja po pierwszej ciąży, chociaż waga szybko zleciala to jednak ciało potrzebowalo dobrego czasu , aby było tak sprężyste i napiete jak przed ciążą 🤦‍♀️ ale pociesza mnie fakt że jak raz wróciło do normy to może i tym razem się uda 😁
 
Mi tak pachną że kostek też nie widać, łydki mam wielkie i wogole ostatnio nie mogłam butów włożyć bo mega opuchnięte miałam.

Mam pytanie zdejmujecie biżuterię, obrączkę pierścionki i kolczyki do cc bo ja nie pamiętam czy ostatnio mialam 🤔
Tez tak mialam w poprzedniej ciąży, rodzilam w styczniu i okres zimowy przegonilam w emu bo żadnych kozaków nie zapielam, teraz nie pije juz tyle wody więc opuchlizna jest mniejsza wtedy mi się zatrzymywalabardzo woda w organizmie .
 
Dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie!! Jeszcze jutro jadę na ktg to dam znać czy to dobre tempo serduszka się utrzymuje.
Przykre jest ogólnie to że do jakiegokolwiek lekarza się dostać to jest cud ja od ponad dobrych 2 tyg walczę między udami z otarciami żadne maści nie pomagają 🥺 wczoraj konsultacja online z lekarzem 100 zł i czy pomoże wątpię 🙄 mam dość nie wiem jak ja pójdę na porodówkę z takimi udami no wstyd ...
A próbowałaś może zasypki dla niemowląt? Może to brzmi dziwnie, ale mnie to zawsze pomagało, a otarcia zdarzają mi się regularnie każdego lata. Ja używam wtedy przez kilka dni po kilka razy dziennie, tak żeby na udach cały czas była cienka warstewka zasypki.
 
Na szczęście mój lekarz przyjmuje. Nie miałam problemu z wizyta . W gabinecie Paniw tak poustawiane ze jak jedna jest np na ktg to druga w gabinecie i tak na zmiane. Wiec tylko dwie osoby maksymalnie sa na korytarzu i to daleko od siebie. ;) chyba byl zaczela rodzic jakbym miala odwolana wozyte !!! To straszne co musicie kombinowac aby was ktos zbadał...wspolczuje.

Co do puchniecia to ja od 2 tygodni mam opuchnięte dłonie i palce. Zgiac ich czasem nie moge. Obrączka poszla do szafki niestety...tak ja kocham a musialam zdjąć. ☺ mormalnie wszyscy sie dziwia ze już 9 miesiąc zaczynam a taki mały brzuch mam. Ja nie wiem gdzie moja sie tam mieści w środku!!!

Na szczescie gruoe krwi mam powtorzona, GBS ujemny mam juz zrobiony. ;) usg ostatnie będzie w 38 tc ,) i potem ustawiam sie w kolejce do rodzenia ;)
 
Dziękuję Wam Dziewczyny za wsparcie!! Jeszcze jutro jadę na ktg to dam znać czy to dobre tempo serduszka się utrzymuje.

A próbowałaś może zasypki dla niemowląt? Może to brzmi dziwnie, ale mnie to zawsze pomagało, a otarcia zdarzają mi się regularnie każdego lata. Ja używam wtedy przez kilka dni po kilka razy dziennie, tak żeby na udach cały czas była cienka warstewka zasypki.
Zaczęłam używać od wczoraj zobaczymy jaki będzie efekt ....
 
Na szczęście mój lekarz przyjmuje. Nie miałam problemu z wizyta . W gabinecie Paniw tak poustawiane ze jak jedna jest np na ktg to druga w gabinecie i tak na zmiane. Wiec tylko dwie osoby maksymalnie sa na korytarzu i to daleko od siebie. ;) chyba byl zaczela rodzic jakbym miala odwolana wozyte !!! To straszne co musicie kombinowac aby was ktos zbadał...wspolczuje.

Co do puchniecia to ja od 2 tygodni mam opuchnięte dłonie i palce. Zgiac ich czasem nie moge. Obrączka poszla do szafki niestety...tak ja kocham a musialam zdjąć. ☺ mormalnie wszyscy sie dziwia ze już 9 miesiąc zaczynam a taki mały brzuch mam. Ja nie wiem gdzie moja sie tam mieści w środku!!!

Na szczescie gruoe krwi mam powtorzona, GBS ujemny mam juz zrobiony. ;) usg ostatnie będzie w 38 tc ,) i potem ustawiam sie w kolejce do rodzenia ;)
Ja też mam mały brzuch i każdy się dziwi że to już praktycznie rodzę 😅 ja mam wizytę 14 kwietnia teraz i wtedy mam mieć pobrane GBS a mam pytanie za to się płaci bo ja chodzę prywatnie ?
 
Ja też mam mały brzuch i każdy się dziwi że to już praktycznie rodzę 😅 ja mam wizytę 14 kwietnia teraz i wtedy mam mieć pobrane GBS a mam pytanie za to się płaci bo ja chodzę prywatnie ?
Za pobranie materiału nie ale w laboratorium tak jeśli masz lekarza prywatnie. Dzień po tobie wizytuje i obowiązkowo maseczke i rekawiczki lekarz kazał mieć.
 
reklama
Jaki krem do pupy macie ? Kupiłam balsam do ciała i zastanawiam się czy nie mogę pupę wysmarować bo zmianie pieluchy czy lepiej kupić linomag zielony czy bepanpthen baby? Bo sudocrem kupiłam ale to nie do codziennej pielęgnacji.
 
Do góry