reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Magosiaaa napisałam do Cibie na prive w sprawie listy- daj znać czy dostałaś, bo mam jakiś problem chyba z wysyłaniem wiadomości. Nie wiem czy one wychodzą, bo w wysłanych ich nie mam :(

Truskaweczka pytałaś o wakacje i nie pamiętam czy Ci odpisałam :p Zmęczona jestem po. Ciężko było :D Śliczne dzidzi masz!

Zresztą wszystkie fotki, które zamieszczacie są słodkie i piękne!
 
reklama
Mimi-masakra:szok: co ta babka gada to sie trzyma kupy jak jasna cholera,chyba moglam nie ogladac, bo teraz bede sie bala zaszczepic.Czlowiek juz durniieje,naprawde. To co ona ( i z reszta wielu innych) ma sens.Ja juz nie raz czytalam ze szczepionki sieja spustoszenie w organizmie.I zwrocilam uwage ze w necie szczegolnie jesienia i zima pojawiaja sie artykuly na temat epidemi np grypy itp-wtedy spotkalam duzo opini ze sa to artykuly sponsorowane przez firmy produkujace szczepionki,zeby wplynac na sprzedaz.Bo co to za epidemia jesli odnotowano pojedyncze przypadki zgonow.Z drugiej strony ta nagonka w polsce przez lekarzy szczepic szczepic szczepic.Ze bez szczepionki 100 razy gorzej przechodzi sie chorobe.Z reszta szczepimy na gruzlice,krztusiec-ja nie slyszalam zeby sie teraz na to chorowalo.I tak wode z mozgu robia czlowiekowi.A duze koncerny produkujace szczepionki napewno zadbaja o to,zeby szary obywatel prawdy sie nie dowiedzial.
Kolezanka podpowiedziala mi,ze ona jak szczepi dziecko to za kazdym razem kaze wpisywac serie szczepionki bo juz nie raz byla afera ze dzieci zaszczepiono trefnymi szczepionkami i oczywiscie nie ma jak tego sprawdzic bo w przychodni pani powie ze to nie ta szczepionka i ma gdzies.Nie wiadomo co robic:-(
Magosia-taki wypoczynek to sie rozumie jak dzieci grzeczne :)

A z innej beczki 35 prawdziwkow dzisiaj znalazlam,wlasnie sie susza:-)
Truskaffka-slodziuch do schrupanka;-)
 
Ostatnia edycja:
Elmaluszek wlasnie mialam problem z synkiem jak zrobili mu szczepienia jakos na 13 misiecy to dziecko w chwile przestalo muwil co juz ladnie muwil mama tata baba dada a tu nic zero rok czasu zeszlo zeby zaczal muwic z powrotem po roku zaczelam szczepiec pojedyncze szczepienia raz na jakis czas. Teraz chcialam szczepic ale tylko pojedyncze na co moja pani pediatra tym razem niechce sie zgodzic, muwi ze niby te szczepienia po jesyncze one ich tylko do zasztryku nabieraja razem, a jak poprosilam pokazac z kturych pojedynczyk probek pobieraja to tak jak by niebylo tematu, a jak poprosilam zeby przy mnie nabrali do zasztryku to wysmiala mnie pani pielegniarka.
 
A jeszcze wlasnie kuzynka meza ostatnio opowiadala ze ich znajomych szczepili dziecko mial 12 miesiecy i ten chlopczyk reakcjie mial gorsza zrobil sie roszlina rodzice wygrali sprawe w sadzie ale co z tego dziecko rok po szczepieniu i bez zmian. To dzialosie rok temu w stanach. Przykre to jest jak one testuja to swinstwo na naszych dzieciach, sorry ze tak sie wypowiadam moze komus to sie niepodoba, ale jak juz wczesniej pisalam tez mialam problem po szczepieniu.
 
Wysłałam Wam linka do działu zamkniętego. Dajcie znać czy macie dostęp- jak coś to piszcie na prive, bo nie zawsze dam radę przeczytać. Dzięki :)
 
Mimi-wspolczuje przejsc szczepionkowych,ja na szczescie nie mialam z pierwszym dzieckiem zadnych komplikacji ale i tak bardzo boje sie powiklan.A propo moja kolezanka w grudniu wyladowala ze swoim maluchem na tydzien w szpitalu z z goraczka 40 stopni ( to bylo to szczepnienie ktore sie robi w 6 tyg) i niczym nie mogli zbic.

Dziewczyny tylko prosze zagladajcie tu jeszcze oprocz zamknietego,zebym miala z kim pogadac:sorry2:
 
Hehe elmaluszek niezostawimy was :)
Ja teraz pisze bo mam chwile dla siebie a tak to troche przerabiamy pokoj malego i gosciny, maz pojechal dokupic 1 lub 2 szafki do ikea zeby jakos to wszystko pomiescic to wrucil z 4 szafkami i stolikiem do goscinego pokoju, teraz mam zajecia ukladania wszystkich gratuw :)
 
Aj dziewczyny bardzo dziekuje za zaufanie, ale nie dostalam wiadomosci,pusto tam;-)

Ja znowu czekam na karmienie to tez mam czas :)
 
reklama
Do góry