reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Witam Mamusie :) Jestem Agnieszka(21l), mama dwóch chłopców rok po roku w tym jeden urodził się w tym roku dokładniej 28 maja :) Mogę się do Was przyłączyć? :)
 
reklama
Żarówka - witaj:) jak Ty się tak szybko z drugim uwinęłaś?:) jak dajesz sobie radę? Bo ja z jednym ledwo. Ale Ty młodziutka jesteś to może i energii masz dwa razy więcej:)
 
Czy energii więcej.. powiem Wam że początki były ciężkie bo pierwsze 3 miesiące po porodzie pracowałam też na pełnych obrotach. Teraz rezygnuję powoli z pracy (coraz mniej do zrobienia) i weszłam z maluchami w rutynę co mi bardzo pomogło. Nie ma rzeczy niemożliwych choć czasem mam tylko lewą nogę wolną bo wszystko inne zajęte :D

Może Cie Kochana nie pocieszę... ale właśnie 4 miesięczniak jest aktualnie u mnie najspokojniejszy :D Najłatwiej mi przy nim. Starszy to pogrom :D Przesuwa meble, zjada gumki do mazania, wyrzuca wszystko z szuflad, krzyczy gdy młodszy śpi, domaga się uwagi, wspina się na mnie jak karmię młodszego, zrzuca sprzęt z pułek, drze książki... i ... przytula się, daje buziaki, uśmiecha się, głaszcze brata po główce, podaje mi pampersy braciszka (żeby nie było, że mam tylko przekichane :D są i miłe chwile) a i wkłada pranie do pralki (nawet gdy w pralce jest akurat wyprane czekające na rozwieszenie)
 
Ostatnia edycja:
Witam się i... Żarówka, ja Ci trochę zazdroszczę :) Marzą mi się dzieci jednej płci z niewielką różnicą wieku, ale trochę się boję, czy dam radę :)
 
Witajcie Majoweczki :) cieszcze sie ze ktos zalozyl to forum, mam pierwsze dziecko cudownego syna i nikogo w poblizu z dzieckiem w podobnym wieku. Zarowka zazdrosze dzieci rok po roku ! Sama tak zawsze chcialam ale myslalam ze opieka nad dzieckiem jest latwiejsza, a teraz majac jedno sie poprostu wystraszylam. Podobnie jak BasiaBM boje sie czy dam rade. Dziewczyny czy ktos z Was juz rozszerza diete dziecka? Ja probuje wcisnac marcheweczki, jablka bananki (sloiczki kupuje) ale mlody wszystko wyplowa. Myslalam ze mu nie smakuje ale gdy kupilam soczek kubusia po 4 mcu march-jabl to wypil jednym tchem. Tak samo kaszka , dzisiaj dawalam pierwszy raz. Z lyzeczki wszystko wyplowa i sie smieje. A dalam mu z butelki to wszystko zniknelo. Czy ktos mial tak samo? Kiedy u Was dzieci zrozumialy ze sie przelyka a nie wyplowa?
I tak p.s co sie stalo z tym kleszczem? Ciekawa jestem co lekarz powiedzial.
 
A moze konsystencja dzidzi nie odpowiada?Ja do dzisiaj jak sloiczek gestszy jest to wybieram jedna lyzeczke i dolewam troche wody i wtedy ladnie je.Kaszke tez jak zrobilam pierwszy raz wg instrukcji to plula i miala cofki.Odczekalam kilka dni i podalam bardzoej wodnista,od razu zjadla ladnie.Teraz robimy juz troche gestsze ale jeszcze nia calkiem.Moze sprobuj,a noz widelec sie uda :)
 
AlfaBeta, a może dziecko nie jest jeszcze gotowe? Ja mojej podałam raz ciutkę ryżu i mimo iż o dziwo pochłonęła dość chętnie, to widać było po reakcji organizmu, że to za wcześnie. Na razie zatem czekam do skończenia 5 miesięcy.
 
reklama
Do góry