reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
U mnie radosc wielka - bobas zjadl marchewke :) w koncu tak pomyslal pomyslal i zamiast wypluc polknal od tygodnia stara sie co drugi dzien cos zjeac i mu w koncu wychodzi. Dalej buzia brudna bo co druga lyzeczke wyplowa, raczki brudne, lozko brudne, ja brudna ale w zoladeczku tez cos laduje :) jest sukces :)
 
reklama
Ja zaczelam jakos po 4 tez, a wczoraj moja znajoma co jej maly 3 tyg mlodszy od mojej to mowi ze to trzeba byc chorym psychicznie zeby dziecko w 4 miesiecy zaczac karmic (mnie zatkalo) pozniej muwie ze malego zaczelam karmic w 6 miesiecy tak jak tu rekomenduja, a mala w 4 no i radzi se dziewuszka :) mowie do niej ze to kazdego przywatna sprawa kiedy zaczac karmic ja ją do karmienie niezmuszam to niemusi mi tak muwic :)
 
Do góry