reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówkowe hand-made

ja nie mam nerwów do drobnej wełny :D mam je pełno ale mam wrażenie że jak coś szydełkuje taką 3,5 mm to schodzi mi 40 lat na wszystko :p hoc teraz myślałam że może rękawiczki na raczki z cieniutkiej wełny zrobię, takie niedrapki :)
 
reklama
Nanu ale fajna sowa do kąpletu !!! :-D

Ja też robie kocyk tylko mam plan zrobic z kwadratow i prostokątów. narazie robie kwadraty i powiem Wam, że całkiem przez przypadek wysło mi że jak zrobić 4 obroty czyli 1 podstawowy i 3 obszycia to wychodza kwadraty 10 x 10 i wtedy calkiem latwo wymierzyc :-D średnio kocyki są 100x80 wiec łatwo można rozłożyć i rozliczyć. Narysowalam sobie nawet w excelu wzorek jak chce żeby wyglądał i na tym bazować będę :tak:

Narazie wygląda to tak

DSC_0111.jpg
 
śliczne te Wasze prace....
ja też planuję kocyk z kwadratów w odcieniach fioletu żeby małej do wózka pasował... narazie mam opaskę i buciki, później jak się uda to fotki wrzucę
 
widzę że wszystkie twardo kocyki dziergamy haha, ja mam w planach jeszcze śpiworek, bo to bardzo prosta praca. Wieczorem pomyśle co by tu z filcu wycudować bo też mam gdzieś w szafce różnokolorowy :)
 
mi niestety robótki ręczne jakoś nie idą,ale...w pełni obserwacja tego co się dzieje na allegro i polecam w celu ściągnięcia pomysłów,są zabawki,piłki zośki,a nawet łańcuszki do smoczków:) ja osobiście przymierzam się do zakupu czapki żabki z majteczkami i kapciuszkami,oraz czapki sowy dla córki :) bardzo podoba mi się to,no ale cena jest trochę za wysoka :(
http://allegro.pl/rarytas-na-sesje-foto-zaba-zabka-ksiaze-zestaw-i3037124091.html
 
Ostatnia edycja:
Laski piękne cudeńska robicie!
Ej,Noirel świetne wstawiłaś robótki. jak ja bym chciałabym umieć takie coś zrobić.
 
reklama
Przydatne stronki Sembo :) Ja właśnie wpadłam na pomysł uszycia dla Nikoli literek z jej imieniem, takie żeby można było powiesić na ścianie przy łóżeczku :-)
 
Do góry