reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówkowe hand-made

kolorowa też mam taki plan ;) tylko jeszcze nie wiem czym je wypcham...
A dziś zrobiłam keeper na smoczka ;) miała być sówka ale ostatecznie wyszła świnka ;)
24022013024.jpg
z tyłu przyszyłam klips do wieszania pani żeby można było doczepić do wózka albo kocyka:)
24022013025.jpg
 
reklama
może gorczycą?tylko trzeba najpierw w jakiś woreczek wsadzić,albo kupcie poduszkę z takim wypełnieniem dla alergików i z niej wyjmijcie tyle ile Wam potrzebne.

ja jestem tak zauroczona tymi cudami szydełkowymi że koniecznie muszę córkę na takie warsztaty zapisać,zresztą sama jak znajdę nauczycielkę to też jeszcze spróbuje.dodatkowo na fb znalazłam stronę
[h=5]OtoKoto - nauka przez zabawę

i tam znowu jest dużo pomysłów takich ręcznych prac dla dzieci.[/h]kurcze dziś mimo że tak dużo na rynku ofert zajęć dla dzieci,to żeby coś ciekawego znaleźć to ciężko.
 
Dziewczyny cuda czarujecie!!:-) jak tak patrzę na Wasze dzieła, to aż samej mi się chce spróbować; kiedyś w podstawowce były jakieś serwetki, ale to dawno i nieprawda ;P
 
A mi właśnie listonosz przyniósł zapasy:)
Zmykam na jazdę ale już wiem co będę robić po powrocie:))))
 

Załączniki

  • 20130226_105126.jpg
    20130226_105126.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Do góry