• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mała liczba pęcherzyków

Jagoda1986

Zaciekawiona BB
Dziewczyny,
Podchodzę pierwszy raz do in vitro.
Lekarz stymulował mnie dawka 150 Gonal
Dziś wizyta ..i jest tylko 4 pęcherzyki
To max mało no nie?
Zastanawiam się czy ... zmienić lekarza czy on poprostu w każdym kolejnym cyklu będzie coś zmieniał?
Ile powinno być pęcherzykow?
 
reklama
Może trzeba zwiększyć dawke? Mogą byc 4 pęcherzyki i 4 piękne zarodki z tego. U mnie było dużo za dużo. Ale nie pamiętam jaka dawka leku.
 
Pamiętaj jeden jest potrzebny by się udało :) U jednej będą 4 u innej 14..
najważniejsze aby nie było przestymulowania
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry