reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe kropeczki krwi

angelika.zima5

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2020
Postów
138
Hej dziewczyny dzisiaj w nocy koło 24 wybudzona poszłam do toalety na siusiu na papierze zobaczyłam kropeczkę malusieńką krwi,powycierałam się jeszcze raz i druga też była taka malusia za trzecim razem papier czysty. Krew wyglądała jak przez otarcie czy jak czasem się golę w miejscach bikini i się zatnę wtedy też mam takie maciupkie ślady krwi od tego czasu nic.W środę byłam na wizycie u gin i powiedział,że łożysko jest dość nisko i jeżeli nic się nie zmieni będzie cc. Powiedział że mogę normalnie spacerować bez szaleństw i nie wiadomo jakiego wysiłku fizycznego ale bez paniki bo jeszcze może się podnieść. Oczywiście dzisiaj rano zadzwoniłam do niego mówiąc o tej małej krwi i powiedział,że jeżeli jeszcze się to zdarzy to zgłosić się jutro na IP bo ma jutro dyżur w szpitalu.Czy któraś z was też tak miała? Dodam,że przed snem parę byłam w toalecie i mogłam też podrażnić się tam papierem bo siusiam dosłownie co 5 min i już czasem przy wycieraniu czuje dyskomfort jednak pewności nie mam. Dodam, że jestem w 26tc
 
reklama
Rozwiązanie
Ja bym nie panikowała póki czujesz ruchy i jesteś w miarę spokojna psychicznie , ja tez czasem mam śluz z odrobinka krwi ale mam rankę po aplikatorze z luteiny , generalnie od początku ciąży miałam dużo razy plamienia które zawsze konsultowałam i nigdy nic złego nie oznaczały . A może miałaś stosunek przed ?
Ja bym nie panikowała póki czujesz ruchy i jesteś w miarę spokojna psychicznie , ja tez czasem mam śluz z odrobinka krwi ale mam rankę po aplikatorze z luteiny , generalnie od początku ciąży miałam dużo razy plamienia które zawsze konsultowałam i nigdy nic złego nie oznaczały . A może miałaś stosunek przed ?
 
Rozwiązanie
Do góry