reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Małe kropeczki krwi

angelika.zima5

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny dzisiaj w nocy koło 24 wybudzona poszłam do toalety na siusiu na papierze zobaczyłam kropeczkę malusieńką krwi,powycierałam się jeszcze raz i druga też była taka malusia za trzecim razem papier czysty. Krew wyglądała jak przez otarcie czy jak czasem się golę w miejscach bikini i się zatnę wtedy też mam takie maciupkie ślady krwi od tego czasu nic.W środę byłam na wizycie u gin i powiedział,że łożysko jest dość nisko i jeżeli nic się nie zmieni będzie cc. Powiedział że mogę normalnie spacerować bez szaleństw i nie wiadomo jakiego wysiłku fizycznego ale bez paniki bo jeszcze może się podnieść. Oczywiście dzisiaj rano zadzwoniłam do niego mówiąc o tej małej krwi i powiedział,że jeżeli jeszcze się to zdarzy to zgłosić się jutro na IP bo ma jutro dyżur w szpitalu.Czy któraś z was też tak miała? Dodam,że przed snem parę byłam w toalecie i mogłam też podrażnić się tam papierem bo siusiam dosłownie co 5 min i już czasem przy wycieraniu czuje dyskomfort jednak pewności nie mam. Dodam, że jestem w 26tc

reklama

Michalina93

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja bym nie panikowała póki czujesz ruchy i jesteś w miarę spokojna psychicznie , ja tez czasem mam śluz z odrobinka krwi ale mam rankę po aplikatorze z luteiny , generalnie od początku ciąży miałam dużo razy plamienia które zawsze konsultowałam i nigdy nic złego nie oznaczały . A może miałaś stosunek przed ?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
G Dziecko o tydzień za małe Potrzebuję porady 14
Fanka Kadry Małe łożysko w ciąży, mała waga dziecka Ciąża, poród, połóg 19
adzwojcik Obie półkule mózgowe zajmują zbyt mało miejsca (są za małe?)/ Krótkie sploty naczyniowe mózgu Potrzebuję porady 5
S Małe endometrium Staramy się 12
L Niskie betaHCG, małe przyrosty, 8tydz Potrzebuję porady 9
S Małe turbulencje na pokładzie. Dzieci urodzone we wrześniu 2017 1
Gagatka88 Małe, ale Biuściaste Mamuśki - znalazłyście dla siebie stanik? Przyszłe mamy 11
M Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety Roczniaki i dwulatki 0
K Ocena sposobu żywienia dzieci w 1. roku życia. Badanie. Żywienie 0
M Jak nauczyć małe dzieci porządku? Rodzeństwo 5
O Małe endometrium. Czy istnieje szansa na ciążę? Staramy się 7
Felidae PODRÓŻE małe i duże Dzieci urodzone w kwietniu 2013 7
vinga89 Rozpakowane Styczniówki i ich małe skarby :) - bez komentarzy Dzieci urodzone w styczniu 2014 6
T Jak zagospodarować małe pokoje dziecięce? Trójmiasto 14
lucere spotkania małe i duże Dzieci urodzone w grudniu 2013 118
annaoj kce Małe conieco, czyli nasz przepisy kulinarne Wielodzietni 22
Ainhoa Małe ciemiączko i płod hipertroficzny Forum pediatryczne 1
B Wakacyjne zajęcia adaptacyjne Wrocław Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
B Wakacyjne Zajęcia Adaptacyjne w Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 0
firefly moje Małe Mądre Dzieciaczki 1
A zbyt małe dziecko Ciąża, poród, połóg 7
B Sylwester dla dzieci 2011/2012 całonocna opieka wrocław oporów małe wielkie skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
Marma Te małe i te duże postępy naszych maluszków – czyli chwalimy się Dzieci urodzone w kwietniu 2011 36
B Żłobek Przedszkole Małe Wielkie Skarby organizacja urodzin Ogłoszenia - Wrocław 1
B Żłobek Przedszkole Małe Wielkie Skarby Wrocław Oporów Ogłoszenia tylko tutaj 2
monikasia Małe Śnieżynki i korzystanie z nocnika Dzieci urodzone w lutym 2010 42
B Nowe przedszkole Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 1
N Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1259
cytrusik zupełnie małe szkraby a domowi zwierzęcy lokatorzy - izolować? Dzieci urodzone w czerwcu 2010 10
agapa Nasze kilogramy - te duże i te małe. Dzieci urodzone w lutym 2010 110
mikimauro Życzenia&Gratulacje- te małe i te duże:) Dzieci urodzone w lutym 783
dmuchawiec Małe i duże postępy w rozwoju naszych Malusińskich :) dzieci urodzone w lipcu'09 498
stabilo Szkolne problemy małe i duże Szkoły 4
Kira24 Nasze małe umiejętności i osiągnięcia Dzieci urodzone w sierpniu 2007 23
K Za małe dziecko!!!! Ciąża, poród, połóg 14
Asiun Wychowanie czyli sposoby na małe łobuzki :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 247
Joaśka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 78
beata8422 Kiedy skusiłyśmy się na małe przyjemności? Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
sumka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 431
wiki.25 Nasze małe zachciewajki Dzieci urodzone w kwietniu 2007 323
M Podróże małe i duże! Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 86
I USG - nasze małe październikowe Słoneczka Dzieci urodzone w październiku 2006 302
A nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;( Dzieci urodzone w lutym 2006r. 236
S Fioletowe tycie kropeczki na nóżkach Niemowlaki 14
R Czy 18 dni po stosunku test z krwi wyjdzie miarodajny Ciąża, poród, połóg 30
L Testy ciążowe z moczu i beta HCG z krwi Staramy się 3
emiliamm82 Domowy test ciazowy z krwi Staramy się 5
Marvelka89 Test domowy z krwi a hcg? Staramy się 14
L Poziom żelaza we krwi w ciąży (37 tc) Potrzebuję porady 4
A BHCG z krwi Ciąża, poród, połóg 12