reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maleństwa na basenie

Kanoot--> tu masz adres stronki.http://www.parkwodny.com.pl/index.htmWg tego co pisze w cenniku-dzieci do lat 4 bezplatnie, ale ja wolalabym tam najpierw przedzwonic i sie upewnic.Z synkiem chcialabym sie wybrac jak skonczy 4 miesiace, ale zobaczymy czy jego zdrowie nam pozwoli (czytaj temat "oczopląs").Musze to skonsultowac z lekarzem.Zastanawiam sie czy zimą mozna spokojnie jeździc na basen z maluszkiem.
 
reklama
my chodzimy na specjalne zajecia dla niemowlakow. ucza nas jak trzymac dzidziusia, jak sie z nim obchodzic w wodzie, jak go oswajac z woda. woda jest cieplejsza niz na zwyklym basenie.
 
Witam, ja z moim synkiem chodze na basen odkad skonczyl osiem tygodni.
W szkole plywania niemowlat do ktorej chodzimy zajecia rozpoczynaja sie od 8 tygodznia zycia.Basen jest z woda ozonowana a temperatura wody ma 32 stopnie.Zajecia prowadzi zawsze dwoch instruktorow ktorzy zajmuja sie tylko takimi maluszkami.Mysle ze dzieki tym zajecia moj synek bardzo duzo zyskal uwielbia nurkowac a zajecia sa dla niego czysta przyjemnoscia. Polecam takie zajecia wszystkim maluszkom.
 
Ja poszłam na basen z moją Gabi jak miała 3 ipół miesięca i spodobało jej się choć na początku widziałam w jej oczach strach, ale po 15 minutach było super. Instruktor pokazywał jak ją trzymać i jaki ćwiczenia wykonywać ( Mała ma asymetrie i to jest też dla niej uzupełniennie rehabilitacji). Co do zaczynania w zime to jak narazie zimy nie ma, apozatym my np. zanim wyjdziemy na dwór to jeszcze spędzamy tam z 30 minut (ubieranko, jedzonko itp.). Serdecznie polecam wszystkim dzieciaczkom.:-)
Acha u Nas to mąż wchodzi do wody to jest jego czas, co też jest ważne bo wiadomo wiąkszość dnia go niema , a to jest tylko jego "coś" z córeczką.
 
My z mezem tez chcemy z nasza coreczka chodzic na basen juz teraz :tak: . Chcielibysmy zaczac od stycznia lub lutego ale na razie nei wiemy gdzie w okolicy sa takie zajecia dla Maluszkow :-( . Zaraz po Nowym Roku zaczynam szukac. A moze ktoras z Was wie? Jestesmy z Rybnika na Śląsku. Jestesmy gotowi nawet dojezdzac :tak:
 
attachment.php
tez juz nie mozemy sie doczekac kiedy na basen smigniemy
 
reklama
Do góry