reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluszek na BASENIE

cześć,
basen, na który chodzimy ma chlorowaną wodę. A jak się dowiadywałam, czy lepsza ozonowana, czy chlorowana, to zdania lekarzy były podzielone. Chlorowana co prawda może podrażniać skórę dziecka, ale lepiej zabija zarazki. Najważniejsze, żeby basen był czysty - zarówno pływalnia jak i szatnie. No i temperatura wody musi mieć ok 32 stopni.
A tak Przemko sobie "pływa"
IMG_3625.JPG

Pozdrawiam
Giza
 
reklama
Swoją drogą w kranie mamy chlorowaną i jakoś dzieci dalją sobie z nią radę. Fakf faktem w basenie tego chloru jest trochę więcej.
Spróbujemy - zobaczymy.
 
witajcie
moja córcia od wrzesnia tez chodzi na basen z woda ozonowaną. we wrześniu miala 10 miesięcy. po feriach zaczynamy 2 semestr. zajęcia trwaja do 20 minut. natalka ma swoja instruktorkę - polubiła Zuzie - choć nie od razu. teraz zaczęła juz nurkować. musze dodać ze mamy problemy neurologiczne a po tych zajęciach i nie tylko (rehabilitacja) znacznie poprawiło sie jej (samopoczucie tez). dla nas 1 lekcje byly stresem. natalka płakała bo musielisly ja oddac innej osobie. ale Zuzia ma super podejście do malutkich dzieci. Przez cały czas mówi do Małej. Basen niestety mieści się w prywatnej willi ale jest super i warto zapłacic każde pieniążki by sprawić radość bobaskowi.
pozdrawiam Pływaczków.:-)
 
Do góry