reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
Aniam- moja mama ma takie cudo :) gniotsa- niełamiotsa ale nie chce oddać :) chyba w spadku odziedziczę, bo to na bank działać będzie. Mam wrażenie, że przetrwa nawet karaluchy :p
 
Aniam- moja mama ma takie cudo :) gniotsa- niełamiotsa ale nie chce oddać :) chyba w spadku odziedziczę, bo to na bank działać będzie. Mam wrażenie, że przetrwa nawet karaluchy :p

Myslę że spokojnie przetrwa :-D:-D w każdym razie z tego co się w nią wrzuci tylko wióry zostają :-D
A no i troszkę głośna jest :-D
 
Agnieszka, nie wiem, czego konkretnie szukasz, ale jakby co, może się "natchniesz":

KRZESŁA dziecięce do biurka DLA DZIECI obrotowe dziecięce do biurka krzesełka biurowe NOWY STYL - Sklep internetowy Kamila Meble

Krzesła biurowe | dla dzieci | fotele | obrotowe
Krzesła obrotowe dla dzieci

Te ostatnie są dość drogie (szczególnie jak się ma kupić dwa, a nas to chyba nie minie), ale jeśli chodzi o jakość wyglądają bardzo dobrze. Na ich "ergonomii" bym się wzorowała szukając krzesła (my chyba zostawimy ten temat na lipiec/ sierpień, bo na razie i tak głównie po podwórku dzieciaki latają, a przy biurku są sekund pięć.

Wronka, Gosieńka, Sonia (o właśnie, gdzie jest Sonia?)- Wy macie dzieci szkolne, to może coś doradzicie, albo odradzicie- wiedza na temat tego, co jest g... też bywa bezcenna :)
 
My mamy to z pierwszego linka (trzecie zielone) MINISTYLE GTP. Ja jestem zadowolona, bo i wygodne i stabilne. No i faktycznie jest tak jak pisze aniez, W. siedzi tylko jak robi lekcje, więc nie są to jakieś długie okresy ;-)
 
Frytkownica beztłuszczowa Tefal Actifry, wygląda tak:
Tefal Actifry - YouTube
Tefal ActiFry Family AH9000 - Gulasz po hrabiowsku z Podlasia - YouTube

W filmiku jest, że przy tej ilości frytek ustawiła na 25 minut, jednak przy 1kg potrzeba trochę więcej czasu 40 minut.

Plusy:
+Jedynie łyżka oleju potrzebna na 1kg frytek
+Nie musisz pilnować urządzenia, ustawiasz czas i po zakończeniu urządzenie informuje Cię dzwonkiem
+Można wykonać w tym wiele potraw np. jabłka z cynamonem i cukrem, pierś z warzywami, nawet kiełbaski na gorąco w tym robię ;-)
Minusy:
-Cena, kosztuje ok 500zł (ale my dostaliśmy połowę od teściów na rocznicę ślubu, a zwykłej frytkownicy nie chcieliśmy)
-trochę głośne urządzenie
-zajmuje sporo miejsca
 
reklama
Do góry