reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

reklama
salamandra mój był już nieco poniemowlecy ale na niemowlakach tez ladnie wyglada bo widziałam raz dzieciaczka w takim czymś no i chyba wygodniejsze dla dziecka cos takiego . Tylko mucha do bani i mój sobie ją ściagał i nie załozyłam mu
dzięki!! Mały uroczo w tym wyglądał. Też uważam, że taki strój wygodniejszy i właśnie szukam coś w ten deseń :-)
 
Dziewczyny- mam pytanko. Ostatnio byłam w aptece celem zakupienia pojemniczków na mleko bo najwyższy czas zacząć robić zapasy. Pani pudelek nie miała ale poleciła mi w zamian pojemniczki na mocz...o wiele ekonomiczniejszy zakup ale jednak zwątpiłam....Stosowała któraś?
Może to nie taki głoopi pomysł, pojemniczki są sterylne, szczelnie zamknięte więc może i na mliko se nada:)?
 
Dziewczyny- mam pytanko. Ostatnio byłam w aptece celem zakupienia pojemniczków na mleko bo najwyższy czas zacząć robić zapasy. Pani pudelek nie miała ale poleciła mi w zamian pojemniczki na mocz...o wiele ekonomiczniejszy zakup ale jednak zwątpiłam....Stosowała któraś?
Może to nie taki głoopi pomysł, pojemniczki są sterylne, szczelnie zamknięte więc może i na mliko se nada:)?

też nad tym myślałam, ale potem doszłam do wniosku, że skoro naczynia i plastiki muszą mieć papier, że mogą być dopuszczone do kontaktu z żywnością, to nie będę ryzykować i kupiłam sobie takie
pojemnik.jpg

w DOZ Simed, pojemnik, na ściągniety pokarm, 120 ml, skala - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie
 
Dziewczyny- mam pytanko. Ostatnio byłam w aptece celem zakupienia pojemniczków na mleko bo najwyższy czas zacząć robić zapasy. Pani pudelek nie miała ale poleciła mi w zamian pojemniczki na mocz...o wiele ekonomiczniejszy zakup ale jednak zwątpiłam....Stosowała któraś?
Może to nie taki głoopi pomysł, pojemniczki są sterylne, szczelnie zamknięte więc może i na mliko se nada:)?

Ja stosowałam i bylo ok. Teraz tez mam zamrożony własnie w takim pojemniczku. co prawda ja duzo nie mroże bo nie mam takich potrzeb poki co. Narazie w zamrazalniku dwa pojemniczki:-)
 
Filonka suknia pierwsza klasa,na początku myślałam że to na chrzest hehe ksiądz by chyba padł jakby cię zobaczył hehe.Dziewczyny moze polecicie jakiś leżaczek albo huśtawkę bo mamy zamiar kupić małej.Narazie myślimy o tym
Fisher Price FOTELIK BUJACZEK LEŻACZEK 3w1 M7930 (1082162148) - Aukcje internetowe Allegro

My mamy taki jak Wronka:
FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK HUSTAWKA K4145 18Kg (1079012868) - Aukcje internetowe Allegro

No i co tu dużo mówić- Julka go wprostu ubustwia!!!:-) więc śmiało polecam!
 
reklama
laski w tesco promocje na rzeczy letnie już są .. Niby kolekcja letnia ale jest dużo bluzeczek na długi rękaw np . kupiłam kilka małej już na jesień ceny mniej wiecej 6-11 zł za sztuke , są też w promocji body , pajace bawełniane i inne rzeczy :)
 
Do góry