reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Też mam ten problem, przeryłam internet, ale stwierdziłam, że na oko to się szkła kontaktowe zakłada i ja muszę kieckę zmierzyć. Ślub brata za pasem, a ja bez kreacji! No nic na łowy trzeba będzie się ruszyć...
Ja tak poszukuje czegos na chrzciny.
Niecierpie takich uroczystosci, i wyszukanej elegancji. Na bank nie wystroje sie w zadne kostiumy, zakiety czy inne takie. Szukam jakiejs dlugiej sukienki, i cos wybredna sie zrobilam, bo wszystkie sklepy on-line psinco maja.
Musze sie na sklepy wybrac i na cos zdecydowac w koncu.
 
reklama
Maonka jeśli chodzi o pampersy sleep and play to miałam je raz i nie byłam zadowolona rzepy nie są na gumce i się zwijaja takze nie polecam
 
Tak się zastanawiam czy warto kupić pampersy na allegro 3 x PAMPERS Sleep&Play Midi 3 - 234szt od SS (1093565147) - Aukcje internetowe Allegro
Wychodzi 53 gr za sztukę już z przesyłką.
Czy to się opłaca, bo nawet nie wiem po ile są teraz pampersy 3. Wcześniej nagromadziliśmy pampki i nie orientuję się po ile są 3 w sklepach.

w Kauflandzie sleep&olay byly ostatnio za 38 zl wiec na allegro z wysylką wyszło by Ci o jakies 10 zł drożej
też używam tych pieluch i z tego co obliczyłam to gdyby zamówić większą ilość, czyli dwa komplety z tej aukcji
5 x PAMPERS Sleep&Play Midi 3 - 390szt +GRATIS (1093571921) - Aukcje internetowe Allegro
czyli wyjdzie 10 paczek pieluch plus 2 paczki chusteczek
to bedzie sie wtedy oplacac
no i plus ze nie trzeba jezdzic tylko do domu przywiozą
mi by odpowiadalo
nie balabym sie ze wyrosnie, bo ja uzywam jedną paczkę na tydzień lub 1,5 tyg a Hania 9 kg miala dopierow wieku 9 miesiecy
moze po wyplacie sie skusze na tę aukcję
 
ja mam wesele we wrześniu... mam być też świadkową... masakra... mam nadzieję, że schudnę do tego czasu.
 
Tak się zastanawiam czy warto kupić pampersy na allegro 3 x PAMPERS Sleep&Play Midi 3 - 234szt od SS (1093565147) - Aukcje internetowe Allegro
Wychodzi 53 gr za sztukę już z przesyłką.
Czy to się opłaca, bo nawet nie wiem po ile są teraz pampersy 3. Wcześniej nagromadziliśmy pampki i nie orientuję się po ile są 3 w sklepach.

Maonka ja ostatnio 5 paczek sleep and play kupiłam w kauflandzie po 34,90 za paczkę plus chustezki gratis. Wyszło więc ok 30zł za 78szt.
 
Kwiatuszku śliczny ten kompecik na chrzest dla Tymusia. Ubranka po Hani też świetne, sama bym odkupiła,ale zanim Maja będzie je nosić to trochę czasu minie.

Ja też się wzięłam za porządki i muszę wystawić 4 sukienki na allegro, każdą miałam po jednym razie na jakimś weselu. Teraz mamy wesele w weekend,ale w żadną w biuście nie wchodzę i będę musiała coś nowego kupić. To jest link to takiej z którą najciężej mi się rozstać bo strasznie mi się podoba. Może któraś będzie zainteresowana, w rzeczywistości wygląda dużo ładniej niż na tych zdjęciach

Przepiękna słoneczna suknia (1112422573) - Aukcje internetowe Allegro

Piękna ta suknia!! Tylko że ja za mała jestem do niej :-( raptem 162 :-p
 
Tak się zastanawiam czy warto kupić pampersy na allegro 3 x PAMPERS Sleep&Play Midi 3 - 234szt od SS (1093565147) - Aukcje internetowe Allegro
Wychodzi 53 gr za sztukę już z przesyłką.
Czy to się opłaca, bo nawet nie wiem po ile są teraz pampersy 3. Wcześniej nagromadziliśmy pampki i nie orientuję się po ile są 3 w sklepach.

Maonka, dodatkowo uwazaj na ten sklep. zamowilam tam huggisy i pampki i proszek do prania. huggisy byly w rozerwanym opakowaniu, proszek tez, wsypal sie do huggisow i dzida...musialam kilkanascie huggisow eksmitowac do kosza. nie chcialo mi sie reklamowac bo za duzo zabawy. ale zbytnio nie polecam, mimo ze sie nazywaja "bardzo dobry sklep" :-)
 
Maonka, dodatkowo uwazaj na ten sklep. zamowilam tam huggisy i pampki i proszek do prania. huggisy byly w rozerwanym opakowaniu, proszek tez, wsypal sie do huggisow i dzida...musialam kilkanascie huggisow eksmitowac do kosza. nie chcialo mi sie reklamowac bo za duzo zabawy. ale zbytnio nie polecam, mimo ze sie nazywaja "bardzo dobry sklep" :-)

Tylko czemu nie dałaś negatywa?
Sklep wydaje mi się dobry, bo na ponad 4100 komentarzy, tylko 5 neutrali , 0 negatywów. Ale dzięki za ostrzeżenie.

Jest jeszcze jeden gostek na allegro co ma te pampersy w większej ilości http://allegro.pl/item1097245333_pich_2_pampers_sleep_play_3_4_9kg_234szt.html

Aniam suknia fajna, ale ta kokarda za duża. Nie ma to jak polatać po sklepach i po przymierzać. Bo często jest tak, że to co nam się podoba, po założeniu źle leży.

Dziś przyszedł termometr na podczerwień. Super sprawa, wynik w 3 sekundy.
Dzięki Dagsila za pomoc w wyborze tego termometra.
Teraz tylko trzeba mieć nadzieję, żeby go za często nie używać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry