reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

No to obkupiłam Janka w buty na zimę i kapcie do przedszkola (matko on już ma noge 28 :szok:) i czapkę w samochody w zestawie z szalikiem i rękawiczkami...
Szukałam dla siebie butów ale mi się żadne nie podobały... :-(
 
reklama
dziewczyny w biedzie jest znowu ten stolik edukacyjny dla dzieci? Pamętacie jaki?? on już był w ofercie kilka tygodni temu...Kupowała go któraś? Kossztuje niecałe 40 zł ale pytam bo nie wiem czy warto w to inwestować.

u nas O. też już się nim bawi i jest zachwycona, kręci sobie, tymi kółkami na kiju, i klocki wyciąga,

A ja kupiłam kombinezon dla oli na zimę
 
My mamy 9-18 (tzn. juz idziemy w następny), a to dlatego, bo podstępnie zaplanowaliśmy, że jak się młodszy urodzi, to wskoczy w ten fotelik a starszy pójdzie do większego :-D A tak poważnie, to tak ponoć jest lepiej (lepsze dopasowanie i bezpieczeństwo no i fotelik mniej się niszczy ;)
My mamy Romera i kolejny też będzie Romer. Ma dobrą opinię i bardzo dobrze wychodzi w testach.
 
My mamy 9-18 (tzn. juz idziemy w następny), a to dlatego, bo podstępnie zaplanowaliśmy, że jak się młodszy urodzi, to wskoczy w ten fotelik a starszy pójdzie do większego :-D A tak poważnie, to tak ponoć jest lepiej (lepsze dopasowanie i bezpieczeństwo no i fotelik mniej się niszczy ;)
My mamy Romera i kolejny też będzie Romer. Ma dobrą opinię i bardzo dobrze wychodzi w testach.

wlasnie ogladam te Roemery. Pech - u nas ich wogole nie ma do kupienia.
Jest za to Chicco isofix- w Polszy kosztuje 599 zl, u nas 840. Czyli jest jednak cos tanszego w Polszy niz u nas hehe.
 
My jak Aniez - 9-18 przejdzie na młodszą, a starsza wsiądzie do większego. A poza tym zastanawiałam się wtedy czy to jest realne, żeby dziecię jeździło tyle lat w tym jednym foteliku i doszłam do wniosku, że raczej nie. Mamy Chicco Key 1 bez isofixa (kupiony nowy na all o jakies 300 zł taniej niż w sklepie) - wtedy właściwie wszystkie bez isofixa w testach wychodziły tak samo... Teraz dla starszej nad Cybexem się zastanawiam
 
Elvie super ten śpiworek :tak:
Kurcze musze oblukać moje nosidło dla M. bo młody ma już te magiczne 9 kg... gapa... kurde no...

No to sprawdziłam i mamy 0-13 kg ufff
 
Ostatnia edycja:
A powiedzcie na co zwrocic uwagę jak się rajstopki kupuje? Może któraś z Was kupowała na allegro i mi poleci aukcję?
Hej, ja bardzo fajne trafiłam, ale babka miała tylko po 1szt. więc wykupiłam wszystkie 7szt.
Mam rajtki z 3 firm i dopiero teraz niektóre 56-62 są na Lenkę dobre, część nadal za długa choć Lena długie nogi ma:-)
Te 68-74 to chyba na koniec zimy będziemy nosić.
Na chrzest też jej kupiłam dwie pary, bo nie wiedziałam które będą ok i oczywiście te mniejsze 56-62, więc uważam, że rozmiarówka rajstop jest namotana.
 
reklama
A mi się wczoraj polowanie na Allegro udało, za 1,00-1,90zł ciuchów nakupiłam Lenie:
BARDZO CIEPŁA ! kurtka firmy GEORGE na jesień (1252337263) - Aukcje internetowe Allegro
Dwie fajniutkie sukienki - tuniczki. ZOBACZ ! (1252337210) - Aukcje internetowe Allegro
Rewelacyjna czapka CHEROKEE - jak nowa ! (1252337376) - Aukcje internetowe Allegro
NEXT, BAKER BABY 3-pack bluzeczek dla córci 74cm (1242501437) - Aukcje internetowe Allegro

Mała tak szybko wyrasta, że niektórych rzeczy nie zdążyłam jej ubrać a już za małe, po lumpeksach nie mam czasu biegać, więc jak się trafi coś fajnego na Allegro to będę brać, a jak się okaże, że przyjdzie w paczce coś co mi się nie spodoba to zawsze mam komu oddać;-)
 
Do góry