reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy

Moja tez nie chciala siedziec w foteliku, i mimo ze niebezbiecznie i niezgodnie z przepisami, najczesciej siedziala u mnie na kolanach, dopiero niedawno dojrzala do tego, aby siedziec w foteliku i nie protestuje:happy2:
 
reklama
Kittek, wronia a powiedzcie mi jak się sprawdzają te rajstopy w sprayu do pełnych szpilek?? bo jak bedzie taki gorąc jak wczoraj to ja w rajstopach na weselu wysiąde :no: a bez rajstopy w pełne buty nie wejde bo mnie obetra.
 
Powiedzcie czym bawią się Wasze dzieci?
Bo ostatnio zdałam sobie sprawę ,że Laura nie ma prawie wcale zabawek, kilka lalek,wózek dla nich,klocki,puzlle,drewniane układanki , ciastolina... ale tak na prawdę wszystko leży w przysłowiowym kącie :zawstydzona/y:młoda bawi się z psem to najlepsza rozrywka, a tak to "chodzi i się nudzi" trochę mi jej żal , że taka biedna zabawek nie ma:tak: ale nawet nie wiem co jej kupic,jak była niemowlakiem to nie miałam z tym problemu ale teraz....
 
U nas tez wszystkie zabawki sa na chwile. Jedyne co dluzej zajmuje moje dziecko to zmiotka i szmatka do wycierania szafek i podlogi :-D Chociaz ostatnio zaczela przejawiac zainteresowanie klockami... moze cos z tego bedzie :-)
 
mojatez ostatnio polubiła klocki, lubi tez rysowac ale musi miec mnie lub M. obok by rysowac razem, najbardziej jednak kocha lalke - traktuje ja jak dziecko - karmi, ubiera, caluje, przytula itp. dzis ją M. podpatrzyl jak na balkonie siedziala i dawała lali cyca:-D

no i super zabawką dla Leny jest Maciek:-D
 
U nas na topie sa klocki duplo, zjezdzalnia dla samochodow czyli nogi od deski do prasowania (musze wtedy przy niej stac i uwazac, zeby deska a nuz sie nie zlozyla), lalka baby born na golasa od pierwszego dnia jak ja rozebrala, chodzi sie z nia kapac, spac dla zabawy, sadza na nocnik, nosi na biodrze, to takie jej dziecko, poza tym rysowanie, ksiazeczki, plac zabaw moglby byc na okrago. To na ten moment. Za chwile pewnie zainteresuje sie czyms innym.
 
reklama
U nas zabawek masa, ale poza klockami i kredkami królują dwie: znikopis taki z pisakiem stempelkami (coś takiego NAJWIĘKSZA TABLICA magnetyczna ZNIKOPIS KOLOR 1090 (2307691967) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) i 10 kubełków wkładanych jeden w drugi, ustawia z nich wieże, rozwala, bardzo długo tym potrafi się zająć.
W plenerze piasek plus woda i dziecka na całe godziny nie ma
Ale nic nie zastąpi wariowania z siostrą:tak:

Co do fotelików, Ola jeździ w takim do 36 kg, problemy z podróżowaniem (i związane z chorobą lokomocyjną i te z nudą) skończyły się jak zaczęła jeździć z przodu.
Dla Zosi jazda samochodem sama w sobie jest na tyle atrakcyjna że dodatkowych czasoumilaczy nie potrzeba, popada w głęboką zadumę, patrzy w okno
 
Do góry