reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki

Tam sie jednak bardziej kurzy niz w tych zamknietych w komodzie wiec tam wsadzilam tylko to co zapakowane.tak to mysialabym no w te próżniowe wklac

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Tam sie jednak bardziej kurzy niz w tych zamknietych w komodzie wiec tam wsadzilam tylko to co zapakowane.tak to mysialabym no w te próżniowe wklac

f2w3d5qppdk8cfc5.png

Też mnie to wkurza, że jak materac podniesiony to ta szuflada pod łóżkiem zbiera cały kurz. I mam tam właśnie ubranka na 62+ zapakowane w próżniowy worek i jakieś tam podkłady higieniczne na łóżeczko i przewijak, takie jednorazowe popakowane.
 
U mnie ta szuflada od góry zamknieta, ale jednak z przodu ma "ozdobne" otworki i tam wlazi latwiej wszystko niz w komodzie.

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Ja zakupiłam w Ikei pojemniki żeby zmieściły się do tej szuflady pod łóżeczkiem. I w jednym mam grzechotki, które w spadku podostawałam, a w drugim skarpety (mam ich mnóstwo, bo również w spadku), czapeczki i niedrapki. Po za tym również większe ubranka w reklamówce, podkłady zapakowane i pampersy.
 
Hehe pewnie pozniej mi sie nie bd chciało [emoji12]ale ubranka jak beda wyprane to tez w ten sposob uloze. Mam przegrodki takie co sie ustawia jak chce z ikei.ale to koncem miesiace moze pokaze.

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 

Załączniki

  • 20170207_132058.jpeg
    20170207_132058.jpeg
    28,2 KB · Wyświetleń: 197
reklama
Ja zdecydowałam się łóżeczko mieć w sypialni jak na razie..
Mam 1 szufladę przeznaczoną na rzeczy które muszę mieć pod ręką (pieluszki, maści itp. Wyjdzie w praniu czego będę używać). Muszę tylko znaleźć rozwiazanie co zrobić z przewijakiem.. gdzie go ulokować.. i czy w oglole znajde miejsce na niego czy jakoś odejdę się bez.. ale jak?? Jak wy sobie z tym mamy radzicie? [emoji30] [emoji30] [emoji30]

W drugim pokoju "dziecka" to jest jak na razie Armageddon.. co prawda pol pokoju jest zrobione.. jest komoda dla bibika i wózek ale druga polowa to teściowa musi polki i łóżko sprzedać. (Chyba na weekendzie ktoś ma odebrać.). I szafa też jest z jej rzeczami tam i ona zostaje. Zrobię zdj. Jutro.. 2 pokoju.
Może uda mi się za chwilę usnąć bo mały przestał się wiercic [emoji16] [emoji16] [emoji16] DOBRANOC [emoji8]
1486516779-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry