reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Lizzy też mierzyłam tą pizamkę, ale niestety nie wyglądałam w niej zbyt wyjściowo. Za to jutro jadę obejrzeć i być może kupić taką z h&m
hmprod.jpeg

I też nie planuję zakładać młodemu skarpetek latem.
 

Załączniki

  • hmprod.jpeg
    hmprod.jpeg
    2,6 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Może jestem wredna ale moje dzieci często mają bose stópki, w śpiochach keidys im nawet obcinałam zeby nauczyły sie termoregulacji a poza tym przez stopy odbieranych jest mnóstwo bodźców i gołe są tu wskazaniem. A teraz moje duze dzieci uwielbiają chodzic boso po domu i wuwaga, nie mam pogrzewanych podłóg a w duzej części gres
 
Lizzy bardzo fajne zakupy.
I na pewno nie wyglądasz jak słonica tylko jak baba w ciąży :-p

Też się zastanawiałam w co ubiorę malutką na wyjście ze szpitala i chyba najlepiej bodziak i pajac, a jak będzie zimno to mam kombinezon taki wiosenny.
No i kocykiem można okryć, bo chyba najlepiej zapakować dziecko do fotelika i tak zanieść do samochodu?

no ja chyba tez body i jakies spiochy, tzn pajac, ale takie ciuszki biore tez do szpitala, a mam kombinezona to w nim wloze do fotelika i w samochodzie rozepne, chyba, ze bedzie pogoda jak dzis, albo cieplejsza, bo w sloncu dzis bylo ze 20 stopni :-)
 
Ja mialam w ta niedziele Baby Shower. Zupelnie sie go nie spodziewalam. Byly fajne gry...
A oto co dostalismy:
DSCF4242.jpg
DSCF4243.jpg
DSCF4245.jpg
 

Załączniki

  • DSCF4242.jpg
    DSCF4242.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 119
  • DSCF4243.jpg
    DSCF4243.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 109
  • DSCF4245.jpg
    DSCF4245.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry