reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały OFF ciążowy- poglądy, dyskusje, debaty

świetna debata, JJ- świetny post.

Altaya7 nie poddawaj się, nikt Cię nie ocenia, nic nie jest tylko czarne i białe.
Dziewczyny tylko kontrargumentują Twoją wypowiedź skłaniając do dalszej polemiki :tak:
 
reklama
hahah dziewczyny, bo ja lubię takie dyskusje, to są właśnie rzeczowe , konkretne dyskusje na argumenty.
Trudne bo trudne, ale fascynujące i widzę, że jak byśmy się spotkały to byśmy się zagadały na śmierć :-D
 
Wiecie dyskusja robi się gorąca ale i wchodzi w bardzo osobiste zagadnienia.
Chyba nie godne wątku otwartego.

Lubię i sznuję dyskusje merytoryczne dlatego miałabym do altaya7 wiele pytań, które już wkraczają w sferę bardzo osobistą.

Ja napisałam, że opuściłam się w niedzielnych mszach ze zwykłego lenistwa ale teraz to zmieniam.
Ale nadal twierdzę, że mozna mieć wiele do zarzucenia księżom i nie akceptuję wielu ich zachowań i postępowań. Nigdzie nie naspisano, żeby ślepo słuchac i przyklaskiwać kapłanom, wszak to tylko ludzie. Ja jestem grzeszna i oni też. Na mnie oni "grzmią" ale ja się pytam jakim prawem.....powinni nauczać....bo równie dobrze ja (tez tylko człowiek ) powinnam "grzmieć" na nich.

A i bodajże przykazania kościelne ustanowili już ludzie na ziemi. A to w nich jest napisane, żeby we mszy świętej co niedziela uczestniczyć.......zresztą ostatnio zmieniono, że Adwent to czas radosnego oczekiwania na narodziny Chrystusa.....także msze niedzielne są mniej ważne chyba niż życie w zgodzie z przykazaniami, które ustanowił Bóg.

Tu pytanie do moderatorek naszych kochanych, czy można jakoś ten wątek zabezpieczyć np. hasłem?
 
Hmm...się zobaczy czy się da;-)

Po sprawdzeniu dostępnych narzędzi wydaje mi się, ze jedynym rozwiązaniem jest przeniesienie tej dyskusji do utworzonej do tego celu grupy zamkniętej...ale może niech Devi i Natt sprawdzą mnie, bo jestem początkująca i mogłam coś pominąć...

Napisałam jeszcze do administratora z pytaniem czy jest inna możliwość, zobaczymy co nam odpisze
 
Ostatnia edycja:
Ja uważam, ze nie ma sensu zamykać tej dyskusji. To jest tylko wymiana zdań i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji, raczej. A ta dyskusja umrze smiercią naturalną :) za chwilę. Chyba należy poprzestać na tym co jest i "nie wchodzić" głębiej w tematy osobiste. I tak nie wiele osób się tu udziela. Ja osobiście wolałabym aby moderatorki założyły wątek foto i poprosiły admina o przeniesienie go do działu zamknietego - ale nie Grupa zamknieta (bo w sumie nie wiem jak ona działa).

Na forum jest taki dział Album Rodzinny i tam są niewidoczne tematy zamknięte, widoczne tylko dla tych co mają dostęp. Przydałoby się jakieś fotki powklejać i się w końcu poznać :).
 
też tak uważam..
fora nie są mi obce i jakoś nie jestem "wrażliwa" na to, że inni to czytają.. dopóki nie jest to numer telefonu czy adres prywatny..
No ale skoro dziewczyny chcą i jeśli się da, to nie mam nic przeciwko.
 
Mnie bardziej chodziło o to, że nie uważam aby tak osobiście rozmawiać na otwartym watku ale nie ma też sensu go zamykać jednak. Bo temat jest chwilowy i się "znudzi"
A taki wątek foto to będzie wykorzystany - teraz się poznamy a potem mozna się będzie maluchem pochwalić. Także długie "życie" przed nim :).


Choć w sumie przyjrzałam się naszej Grupie Sierpniówki 2011 i ona jest zamknieta dla obcych. Mozna tam utworzyc kategorię foto i szaleć :).
 
Ostatnia edycja:
Temat wiary może i jest chwilowy, ale inne debaty nie..Marcelina nie utworzyła tego wątku tylko po to, żeby dyskutować o Kościele. Myślę, że pojawią się inne dyskusje. Mi nie przeszkadza to, że wątek jest otwarty, ale niektórym może.
 
reklama
otoz protestantyzm 'je' sie bardzo prosto jesli ktoras z was ma ochote sobie poczytac.. http://proteologia.wordpress.com/ na gorze jest zakladka Najczestsze Pytania o protestantyzm.. jest tam opisane czym wlasciwie jest protestantyzm i jak bardzo rozni sie od katolicyzmu..

JJ podziwiam Twoje wypowiedzi ..

P.S. Jestem za stworzeniem watku z naszymi foteczkami :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry