reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały pęcherzyk ciążowy

Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
8
Cześć dziewczyny,
Pod koniec grudnia byłam w szpitalu z powodu brązowych plamień. Lekarz mnie zostawił na oddziale do momentu pojawienia się pęcherzyka ciążowego, który był widoczny 30 grudnia. Beta wynosiła wtedy 723. wczoraj czyli 7 stycznia byłam u swojego lekarza, który stwierdził że pęcherzyk ma 1 mm i musimy poczekać jeszcze 2-3 tygodnie. Stwierdził że to dlatego, że mam długie cykle, czasem na 39 dni. Dzisiaj wyczytałam, że pęcherzyk rośnie 1mm dziennie. Czy to możliwe, że przez tydzień urósł tylko do 1mm? Czy którąś z Was miała podobny przypadek?
 
reklama
Jeśli jest tak jak piszesz, że urósł przez tydzień 1 mm to nie wróży niczego dobrego. U mnie był za mały w stosunku do danego tygodnia ciąży i happy endu nie było (w domyśle: rósł, ale za wolno)
 
Do góry