reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały pęcherzyk żółtkowy i plamienia

Dołączył(a)
15 Grudzień 2022
Postów
3
Dziewczyny, taka sytuacja: 7 listopada ostatnia miesiączka, 7 grudnia pozytywny test, 8 grudbia hcg 505, 10 grudnia zaczęły się niewielkie brązowe plamienia, 14 grudnia usg, które załączam. Gimekolog mówi ze pęcherzyk zoltkowy jest za mały i ma nieregularny kształt + plamienia = spora szansa, ze strącę tą ciążę. Dostalam duphaston - 10mg (1 tabletka) rano i wieczorem. Czy któraś z Was miała podobny obraz usg? Czy z tym pęcherzykiem faktycznie jest coś nie tak? Plamienia nie ustępują. Dodam ze mam w macicy torbiel.

IMG_20221215_112059.jpg
 
reklama
Niestety nie zmierzył. A ja w szoku zapomniałam o to poprosić. Z gory założył, że nie wygląda to dobrze. 22.12 idę do innego lekarza
Tak naprawdę to jest taki etap ciąży, że jedyne co można robić to czekać. 22.12 powinno już być serce, więc będzie wiadomo czy się rozwija czy nie.
Jakbyś zaczęła krwawić to jedź od razu do szpitala.
 
Do góry