reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

Dołączył(a)
7 Maj 2010
Postów
3
Hej założyłam nowy wątek dla dziewczyn które mają synów, bedą miec lub chcą miec.

To moze na poczatek sie przedstawie. Jestem Magda mam 20 lat. W lutym urodziłam synusia Cyprianka i jest on dla mnie całym zyciem!
 
reklama
ja też mam synka i też jest już duzy, ma już całe 5 miesięcy i jest najsłodszym dzieciaczkiem :-)

Mam na imię Iwona i jestem najszczęśliwszą mamusią Ignacego
 
Ostatnia edycja:
Witam, ja jestem Marta, mam synka który ma 6 tygodni ,urodziłam go w swoje osiemnaste urodziny. Najwspanialszy prezent jaki mogłam dostać na osiemnaste urodziny! :)))
Jest dla mnie wspaniały! Michaś to mój cały świat !! :)
 
A ja jestem Ewelina i w brzuszku mam synusia ;) mam nadzieje ze USG sie nie pomyliło ;D

Witam, ja jestem Marta, mam synka który ma 6 tygodni ,urodziłam go w swoje osiemnaste urodziny. Najwspanialszy prezent jaki mogłam dostać na osiemnaste urodziny! :)))
Jest dla mnie wspaniały! Michaś to mój cały świat !! :)

Super prezent ;) mmm zazdroszcze ;) naprawde mozna sobie tylko wymarzyc ;) Gratuluje!! :*
 
Witam wszystkie obecne i przyszle mamusie. Jak sie USG i midwife nie myli, to tez czekam na synusia. :) Cale zycie chcialam miec synka. Ale jak bedzie cora to tez super. Oby bylo zdrowe, tylko to. Jeszcze musze czekac 20 dni, a maximum 34 dni. Choc leniuszek moglby sie pospieszyc, bo doczekac sie juz nie moge. :) Joanna, 23 lata, UK
 
Hejkaa.Ja tez mam synusia,ale wczesniaczka który duzo przeszedł.Jest słodziutki i kochaniutk.Madzia lat 26.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry