reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

Temat na forum 'Młodziutkie mamy' rozpoczęty przez magda_188, 7 Maj 2010.

1. magda_188

magda_188 Początkująca w BB

Hej założyłam nowy wątek dla dziewczyn które mają synów, bedą miec lub chcą miec.

To moze na poczatek sie przedstawie. Jestem Magda mam 20 lat. W lutym urodziłam synusia Cyprianka i jest on dla mnie całym zyciem!

2. Madi*

Madi* Fanka BB :)

witaj,ja tez mam syna ale z niego to juz powazny facet-5lat :)

3. reklama
  4. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

ja też mam synka i też jest już duzy, ma już całe 5 miesięcy i jest najsłodszym dzieciaczkiem :-)

Mam na imię Iwona i jestem najszczęśliwszą mamusią Ignacego

Ostatnia edycja: 7 Maj 2010
  5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

witam. jestem Karolina mam 29 lat i od października syna Maksa. No i planuje kolejnego :)

6. artystka92

artystka92 Fanka BB :)

Witam, ja jestem Marta, mam synka który ma 6 tygodni ,urodziłam go w swoje osiemnaste urodziny. Najwspanialszy prezent jaki mogłam dostać na osiemnaste urodziny! :)))
    Jest dla mnie wspaniały! Michaś to mój cały świat !! :)

7. ewelinka2106

ewelinka2106 Fanka BB :)

A ja jestem Ewelina i w brzuszku mam synusia ;) mam nadzieje ze USG sie nie pomyliło ;D

Super prezent ;) mmm zazdroszcze ;) naprawde mozna sobie tylko wymarzyc ;) Gratuluje!! :*

8. Giov7

Giov7 Mamusia Jesse'go-maj 2010

Witam wszystkie obecne i przyszle mamusie. Jak sie USG i midwife nie myli, to tez czekam na synusia. :) Cale zycie chcialam miec synka. Ale jak bedzie cora to tez super. Oby bylo zdrowe, tylko to. Jeszcze musze czekac 20 dni, a maximum 34 dni. Choc leniuszek moglby sie pospieszyc, bo doczekac sie juz nie moge. :) Joanna, 23 lata, UK

9. madzia84

madzia84 Kochamy Ciebie Bartusiu!!

Hejkaa.Ja tez mam synusia,ale wczesniaczka który duzo przeszedł.Jest słodziutki i kochaniutk.Madzia lat 26.

Ostatnia edycja: 7 Maj 2010
  10. reklama
  11. artystka92

artystka92 Fanka BB :)

Dziewczyny gratuluje wam brzuszków a w szczególności ich zawartości ! :)
    Sama znowu bym już chciała być w ciązy! Mogłabym mieć kolejne już.

12. studjujacamama

studjujacamama Fanka BB :)

ja też mam cudownego syneczka - Marta 24 lata, a Michaś ma miesiąc i tydzień:).

Poleć forum