reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

Luiza 22 lata, mam synusia igorka który za kilka dni kończy 8 miesiąc. Jest cudowny. Mój najukochańszy, słodziutki i mądry synek.
 
reklama
artystka to faktycznie piekny prezent,piekniejszego nie moglas dostac na swoje 18-ste urodziny!!!
giov,ewelinka jak na usg bylo widac,ze to chlopak to tak bedzie..nie ma innej opcji

u mnie przez cala ciaze,na kazdym usg a troche ich mialam,lekarka mowila,ze chlopak na 100%..i sie nie pomylila..
 
Witajcie mamusie synków.
Ja jestem mama dwóch:Matysia lat 9,i Filipa 1 rok i 5 dni.
Zycie z mężczyznami jest trudne ale bez nich...
Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
Witajcie mamusie!
jestem Anna, mam 32 lata.
Jestem mamusia dwoch kochaniutkich chlopcow: Maciejka lat ponad 3 i Alanka co ma 6 miesiecy!
Sa oni calym moim zyciem :)
 
Jeszcze musze czekac 20 dni, a maximum 34 dni. Choc leniuszek moglby sie pospieszyc, bo doczekac sie juz nie moge. :) Joanna, 23 lata, UK
Ja pamiętam jak dziś jak mało w depresję nie wpadłam jak mały siedział i siedział i siedział w tym brzusiu a ja już tak chciałam go zobaczyć! Urodził sie 10 dni po terminie o godz. 11.08 i to był najwspanialszy dzień w moim życiu! Od tamtej chwili mam tylko dobre dni, nawet jak ostatnio marudzi bo mu ząbki wychodzą to i tak jestem megaszczęśliwą mamusią!
Dodam jeszcze że zawsze chciałam mieć córeczkę ale jak już do mnie dotarło że to bedzie chłopczyk to wcale nie czułam sie gorzej a mój mąż się śmieje że przynajmniej nie trzeba będzie tak pilnować jak dorośnie :-D :-D :-D
 
Witam! też jestem mamą synusia Mikołaja, który nie długo stuknie półtora roku;-) Marta 19 lat (no za miesiąc)
 
witam i ja-tez mam synka ma na imie Dominik i w lipcu skonczy 3 lata,jest moim najukochanszym malym facetem i nie oddam Go zadnej zlej kobiecie;-):-D:-D:-D:-Djest cudowy i jest moja duma-gratuluje wszystkim tu mamusia swoich synków-ich bezwarunkowa milość to najwspanialszy dar....:tak:
pozdrawiam!!( mam 31 lat:sorry2:)
 
reklama
Do góry