reklama

Mama 3 latka i przedszkole

Od
19 Czerwiec 2018
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Witam serdecznie, Jestem mamą 3 latka z Poznania
Postanowiłam posłać moją pociechę do Przedszkola od tego roku. Czy ktoś może polecić jakieś prywatne przedszkole?
Dzielnica Poznania nie ma najmniejszego znaczenia. Zależy mi, żeby przedszkole było innowacyjne, miało bogatą ofertę zajęć dodatkowych
Dziękuję za pomoc!
Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi doświadczeniami!

reklama
Od
24 Wrzesień 2010
Miasto
Śląsk
Odpowiedzi
7
Zapisy do przedszkoli były w marcu/kwietniu, więc chyba trochę za późno, nawet na prywatne przedszkole. Tak jak przedmówczyni pisze, najpierw trzeba by podzwonić czy gdziekolwiek jest miejsce.

Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
Jeśli już, to poszukaj przedszkola niepublicznego (a nie prywatnego). W odróżnieniu od prywatnego podlega ono bowiem pod kuratorium i musi spełnić szereg innych norm.

Od
19 Czerwiec 2018
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Słuchajcie, znalazłam przedszkole! Fabryka Fantazji. Jest super innowacyjne, wprowadzili aplikacje kidme dla rodziców, gdzie dostaje powiadomienia o której moja córka została przyprowadzona i odebrana i przez kogo. Mam cały raport płatności, wiem o której i co moje dziecko jadło danego dnia, podgląd zajęć każdego dnia i mogę sama dodawać w niej wzrost albo wagę mojego dziecka. Przychodzą mi powiadomienia z przypomnieniami o wyjazdach, festynach, cokolwiek, co dzieje się w przedszkolu. Jestem zachwycona i polecam każdemu! :)

Od
10 Styczeń 2015
Odpowiedzi
62
Ja bym bardziej zwróciła uwagę czy przedszkole samo w sobie jest bezpieczne (np. czy ktoś obcy może wejść) i na ile kontaktowa jest dyrekcja oraz nauczycielki. Same "bajery" nie czynią przedszkola idealnym.
Warto dopytać np. z jakich podręczników dzieci korzystają i czy np. język angielski prowadzi osoba po anglistyce (a nie pani która trochę go umie).
Co do płatności - a nie lepiej z góry wiedzieć za co będziesz i ile płacić? Po co Ci takie zestawienia w internecie?

reklama
Od
19 Czerwiec 2018
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Ja bym bardziej zwróciła uwagę czy przedszkole samo w sobie jest bezpieczne (np. czy ktoś obcy może wejść) i na ile kontaktowa jest dyrekcja oraz nauczycielki. Same "bajery" nie czynią przedszkola idealnym.
Warto dopytać np. z jakich podręczników dzieci korzystają i czy np. język angielski prowadzi osoba po anglistyce (a nie pani która trochę go umie).
Co do płatności - a nie lepiej z góry wiedzieć za co będziesz i ile płacić? Po co Ci takie zestawienia w internecie?
Piszesz o rzeczach dla mnie oczywistych, dyrektorka jest bardzo kontaktowa, tak samo jak nauczycielki. Przedszkole jest bezpieczne i program nauczania również nie do podważenia. 'Bajer' o którym tu napisałam jest dodatkiem, który ułatwi życie każdemu rodzicowi, który w dzisiejszych czasach jest dość potrzebny. Zestawienie nie w internecie, a w aplikacji. Po co? Po to, że przedszkole nie ma opłaty abonamentowej i tak naprawdę kwota, którą płacę za przedszkole jest uzależniona od ilości dni w miejsiacu i obecności mojej córki, czyli każdego miesiąca inna. Przedszkolanka nie musi mi podawać karteczki z rozpiską bo wszystko mam pod ręką na telefonie :)

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku