reklama
  1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Mama 3 latka i przedszkole

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez zielinskakasia, 22 Czerwiec 2018.

1. zielinskakasia

zielinskakasia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie, Jestem mamą 3 latka z Poznania [​IMG] Postanowiłam posłać moją pociechę do Przedszkola od tego roku. Czy ktoś może polecić jakieś prywatne przedszkole? [​IMG]Dzielnica Poznania nie ma najmniejszego znaczenia. Zależy mi, żeby przedszkole było innowacyjne, miało bogatą ofertę zajęć dodatkowych [​IMG] Dziękuję za pomoc! [​IMG] Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi doświadczeniami!

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    To ja radzę podzwonić po przedszkolach i zobaczyć czy wogóle jest gdzieś miejsce...

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Dziękuję! Dziękuję! x 1
    • Lista
  3. reklama
  4. ankka02

ankka02 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Zapisy do przedszkoli były w marcu/kwietniu, więc chyba trochę za późno, nawet na prywatne przedszkole. Tak jak przedmówczyni pisze, najpierw trzeba by podzwonić czy gdziekolwiek jest miejsce.

5. zielinskakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na pewno tak zrobię, tylko pytanie, jakie polecacie? :)

6. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    Jeśli już, to poszukaj przedszkola niepublicznego (a nie prywatnego). W odróżnieniu od prywatnego podlega ono bowiem pod kuratorium i musi spełnić szereg innych norm.

7. zielinskakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pojeździłam trochę i wszędzie są informacje, że nabory cały czas trwają :))

8. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    @zielinskakasia Tak - nabory trwają, ale nie ma miejsc. Możesz zapisać się na listę oczekujących. Lub liczyć na to, że ktoś zrezygnuje i miejsce się pojawi, Rekrutacja trwa cały rok.

• Przyda mi się Przyda mi się x 1
    • Lista
  9. zielinskakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Słuchajcie, znalazłam przedszkole! Fabryka Fantazji. Jest super innowacyjne, wprowadzili aplikacje kidme dla rodziców, gdzie dostaje powiadomienia o której moja córka została przyprowadzona i odebrana i przez kogo. Mam cały raport płatności, wiem o której i co moje dziecko jadło danego dnia, podgląd zajęć każdego dnia i mogę sama dodawać w niej wzrost albo wagę mojego dziecka. Przychodzą mi powiadomienia z przypomnieniami o wyjazdach, festynach, cokolwiek, co dzieje się w przedszkolu. Jestem zachwycona i polecam każdemu! :)

10. reklama
  11. witch84

Najlepsze odpowiedzi:
    85
    Ja bym bardziej zwróciła uwagę czy przedszkole samo w sobie jest bezpieczne (np. czy ktoś obcy może wejść) i na ile kontaktowa jest dyrekcja oraz nauczycielki. Same "bajery" nie czynią przedszkola idealnym.
    Warto dopytać np. z jakich podręczników dzieci korzystają i czy np. język angielski prowadzi osoba po anglistyce (a nie pani która trochę go umie).
    Co do płatności - a nie lepiej z góry wiedzieć za co będziesz i ile płacić? Po co Ci takie zestawienia w internecie?

12. zielinskakasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Piszesz o rzeczach dla mnie oczywistych, dyrektorka jest bardzo kontaktowa, tak samo jak nauczycielki. Przedszkole jest bezpieczne i program nauczania również nie do podważenia. 'Bajer' o którym tu napisałam jest dodatkiem, który ułatwi życie każdemu rodzicowi, który w dzisiejszych czasach jest dość potrzebny. Zestawienie nie w internecie, a w aplikacji. Po co? Po to, że przedszkole nie ma opłaty abonamentowej i tak naprawdę kwota, którą płacę za przedszkole jest uzależniona od ilości dni w miejsiacu i obecności mojej córki, czyli każdego miesiąca inna. Przedszkolanka nie musi mi podawać karteczki z rozpiską bo wszystko mam pod ręką na telefonie :)

Poleć forum