reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
No Roni Ty jak księżniczka zakochana w swym księciu najbardziej na świecie wyglądałaś w dniu ślubu!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::-) PIEKNIE!!!
Malik fajowski. (ps ile teraz latek ma M.? wiem o róznicy wieku, ale :confused:)

A my obrabiamy w zwykłym ACDsee;-)

Anita Wy też piękni oboje:happy: (i bardzop pojętna jesteś;-):-D!)
 
Boze dziewczyny nie piszcie tak duzo i szybko bo mam juz zaleglosci ech
strony lecą jak szalone...
Byłam dzis zrelaksowac sie na miescie.. zakupilam sobie cudo Clerasila na moje pryszcze..
szukalam kurtki na zime i mam z tym ogromny problem
moj standardowy rozmiar S jest ok ale w brzuchu sie nie dopinam, a jak zaloze XL to w brzuchu jest ok ale rekawy za dlugie
i jestem w kropce... w czym ja bede do grudnia chodzic
 
czarna to fretka, ale nie wyobrazam sobie miec 3 bo wtedy lataja jak opetane, jedna potrafi sie bardzo przywiazac

luckymama moj maz ma 33 lata, ja mam 21, a zakochana jestem jak wariatka, ze wzajemnoscia :-D

_anita_ gratulacje !!! a zdjatka sliczne
 
reklama
_anita_ super zdjęcia!

Nieistotna - pomyśl czy nie masz od kogo pożyczyć jakiegoś płaszczyka czy cuś - mi teściowa dała jakiś swój płaszczyk z szafy co na nią trochę za mały, na mnie za duży, brzuch w sam raz pomieści. Może lepiej niż kupować?
I pomysł z polarami jak najbardziej fajny, nie omieszkam skorzystać :-)
 
Do góry