reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
niezawodne są również polary i bluzy męża ! ;-)
ja zaopatrzyłam się w ubrania typowo ciążowe tylko dlatego , że do pracy jeszcze chodzę - a pracować zamierzam dopóki nie zrobi się bardzo zimno , bo nie planuję kupować specjalnej kurtki ! wydaje mi się , że to zbędny wydatek !
 
Napiszcie kobietki, jak to w ogóle w waszych związkach, ile trwa, ile macie lat itp,ok? (sorki za ciekawskość, ale ja lubię taki ploteczki:-D)

Ja zacznę: Ja mam 26 lat, mąż 33, razem od 10 lat, w małżenstwie od 7 lat:tak: I się kochamy!:-)
 
Roni ja w ósmym miesiącu ciąży ważę 63 kg ( 168 cm ) , a mój mąż od zawsze waży 90 kg ( 186 cm ) ! jego sportowa bluza zastępuje mi w domu sukienkę !
ale przynjmniej wygodą sukienkę :laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
PANI Roni - hehe, no tak, o tobie już wiem:-);-):-)
Niech się reszta wypowie. Będziemy wiedzieć, jakiego rodzaju rady będą płynąć (bo to zależy duuużo od stażu:-))
 
ja mam 27 lat, moja druga polowa ma 29.jestesmy razem od 6ciu i nie jestesmy jeszcze malzenstwem. poza tym siedze teraz sama...przynajmniej tak do konca listopada:-:)-(
 
reklama
Do góry