• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Edysiek -widać, że Kinia kocha kwiatki, a tak na serio to dobrze, że tylko tyle i dała sobie bez problemu wyjąć. Pamietam jak brat sobie napakował to nosa ryż preparowany. [emoji849]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Edysiek moi rodzice jakieś 30 lat temu byli ze mną na Sor dokładnie z tego samego powodu... niestety jeszcze zaliczyłam groch w nosie. Właśnie takich ekscesow u dzieci boję się najbardziej :-( dobrze ze tak się to skończyło!

Edit: skąd wytrzasnelyscie stokrotke teraz??
 
Stokrotki rosną u mnie na trawie. Pogodę mamy wiosenną.
Wróciłam z pracy a teściowa do mnie, że mała chyba ma coś w nosie bo nie da dotknąć. Zaglądam a tam stokrotka, na tyle głęboko że sama bym nie wyjęła.
Pojechałam na Sor i tyle dobrze, że czekać nie musiałam od razu nas wysłali na laryngologię. Tam młody, bardzo sympatyczny lekarz wyjął bez problemu.

Najgorsze jest to, że oba ma teraz jakąś manię wkładania wszystkiego do nosa.
 
Edysiek to taki głupi etap u dzieci. Oby po tej przygodzie jej przeszło to wkładanie do nosa wszystkiego.


Milenka wszystkiego najlepszego dla Twojej dwulatki :)
 
Ostatnia edycja:
Najlepsze życzenia dla Milenki!!!

2lata.jpg
 

Załączniki

  • 2lata.jpg
    2lata.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 398
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry