• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam.Nie mam weny bo od 3dni nomstop wisze na tel.w niedziele mielismy spotkanie komunijne organizacyjne,ustalone skladki no i machina rusxyla..kazdemu cos innego nie pasuje,operator chyba do wymiany,ogladamy plyty,ugadujemy,mam dosc.Nigdy wiecej w trojce klasowej w roku konunii..



Viltutti o kurcze szkoda psiaka.

Zdrowka dla wszystkich,ja cos walcze z bolem glowy i katarem.
 
reklama
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry