reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Moja dzisiaj w miarę grzeczna. Ale dużo była na podwórku a tak to bawiła się ciastoliną.
Jednak już nie mogę się doczekać aż pójdzie spać a już się szykuje [emoji6]
 
Djmka wstał 19.40 :) do 20.00 leżał zaspany a później już się rozchodził [emoji48] teraz pół godziny siedział w brodziku i kąpał samochody :) ciekawe o której padnie ...

Milenka u nas to samo lało cały dzień...
 
U mnie też lało, ale zaliczyliśmy spacer z nową parasalką i towarzystwo było zachwycone. Julko nadal jest złotym dzieckiem, za to w Teosia diabeł wstąpił i drze się całymi dniami o wszystko.

Ancona daj znać jak go zmorzy.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas też lało cały dzień ale Kubę udało się opanować piaskuem kinetycznym;)
Szkoda że pada bo mamy w planach zrobienie piaskownicy i ścianki wspinaczkowej z palet a dziś przyszła luneta do zamontowania w domku na dworzu i też nic z tego w taką pogodę:/

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry