reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

Molly, ja już parę ciuszków dostałam od siostry. Tak samo wczoraj chciałam coś kupić ale nic ciekawego nie znallllazłam. W pierwszej ciąży w 9tc miałam wszystkiie ciuszki.
 
reklama
Martya skupianie na sobie nie przeszkadza w skupianiu się na dziecku :) a wręcz przeciwnie: szczęśliwa mama, szczęśliwe dziecko....zdołowana rozstępami mama, zdołowane dziecko :p

Malusiolka ja też dostanę sporo ciuszków od bratowej. Mają trzy dziewczynki i chłopca, także coś spasuje na pewno :) tym bardziej, że sporo rzeczy mają unisex:)
 
Ja dziś kupiłam śliczny pajacyk f&f :) Jak widzę coś ślicznego nie umiem się powstrzymać, szczególnie że nie wierzę w zabobony
 
Malusiolka ja się też już nie mogłam powstrzymać i od znajomej (urodziła w październiku 2015) odkupiłam bodziaki z długim (3szt)i krótkim rękawkiem (3szt)na rozm. 56:rolleyes: tak szybko jej córcia z nich wyrosła że nie mają żadnych śladów użytkowania :tak: Są fajne bo nie trzeba ich wkładać przez głowę tylko na kopertkę :rofl2:
o tak jak w tym linku (to tylko przykład)

http://allegro.pl/wczesniak-kopertowe-body-super-jakosc-r-50-cm-i5730743072.html
 
Elancyl jest dość drogi. Udało mi się kupić na allegro dwa opakowania za ok 160zł.
Skład: olejek carthame, witamina E tyle na opakowaniu jest wyszczególnione. pudełko wywaliłam

Zdecydowałam się na ten produkt bo ma wysokie oceny na wizażu.

Co do rzeczy dla dziecka, dostałam kilka w prezencie :) sama kupiłam jedną grzechotkę. Chcę poczekać aż będę znała płeć.
 
Ja już tak bardzo chciałabym poznać płeć :) a póki co kupuje ciuszki pasujące i dla chłopca i dla dziewczynki
 
Martya, ann-nna, też jestem ciekawa kogo mam pod sercem. Dlatego staram się kupować takue rzeczy aby pasowały dla niej lub dla niego. Mam przeczucie na chłopaka, ale różnie być.
 
reklama
Do góry