reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie robią zakupy :)

ja też już bym chciała wiedzieć, choć płeć nie ma znaczenia : po prostu chciałabym już wiedzieć, zwracać się już płciowo...bo na razie tylko bezpłciowo :p też mówicie już do swoich Dzieciaczków? :)

Ale czuję, że będzie chłopiec :)
 
reklama
Martya, w pierwszej to chyba 17/18tc. Oliwcia wystawiała się i lekarz mówił, że to modelka. Przy Roksance ponad 20tc. Nie chciała się pokazać. A poza tym USG na starym sprzęcie było robione. Teraz chodzę do innego lekarza i tam mają już USG o wiele lepsze. Chyba, że 7.03 dowiem się, bo mam badania w szpitalu, a tam sprzęd b.dobry.

Molly, jak chodzę jeść, to głaszczę się po brzuszku i mówię "Zaraz Ciebie nakarmię" :p
 
Martya ja w drugiej ciąży płeć poznałam w 16 tygodniu ale teraz na to nie liczę bo mam ograniczoną ilość usg
no chyba że się jednak skuszę i prywatnie wykonam 3d ale to jak już to po 20 tygodniu bym robiła :rolleyes2:
 
reklama
Aluśka, ja co wizytę mam USG. Moja koleżanka jak była w ciąży USG miała co trymestr, bo wizyty miała w szpitalu.

U mnie z OM 12t1d i tak mam wyliczony poród a z USG 11t4d, ale do 7 dni liczą datę porodu z OM. U nas jest tak, że 6/7 dni po terminie wywołują poród.
 
Do góry